Prezidentas Gitanas Nausėda su patarėjų komanda rytoj dirbs Tauragės regioneSpalio 12, 2020

Prezidentas Gitanas Nausėda su patarėjų komanda rytoj dirbs Tauragės regione

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su patarėjų komanda antradienį, spalio 13 d., dirbs Tauragės regione, tęsdami Prezidentūros darbo dienų ciklą skirtinguose regionuose.

 

Šalies vadovas Tauragės regione daugiausia dėmesio skirs socialinei apsaugai: socialinių paslaugų prieinamumo klausimams, senjorų ir asmenų su negalia problemoms, jiems skirtų paslaugų plėtrai, spartesnio senatvės pensijų didinimo ir indeksavimo klausimams, slaugos-globos reformos įgyvendinimui.

 

Prezidentas susitiks su keturių Tauragės regiono savivaldybių merais, kurie pasirašys Prezidento remiamą Regioninį susitarimą dėl bendros viešojo transporto sistemos kūrimo Tauragės regione. Taip pat Prezidentas susitiks su senjorais ir teikiančių jiems socialinę pagalbą organizacijų atstovais, lankysis Dienos centre asmenims su negalia ir bendraus su Tauragės jaunimu.

 

Darbo dienos metu taip pat bus keliami aktualūs klausimai, susiję su ikimokyklinio ugdymo prieinamumu, korupcijos prevencija, viešaisiais pirkimais, specialistų trūkumu, aplinkosauga, ir kiti. Prezidento patarėjai regione susitiks su savo kuruojamų sričių specialistais: savivaldybių švietimo skyrių vedėjais ir švietimo pagalbos padalinių atstovais, ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų vadovais, Regionine kultūros taryba, regiono policijos, priešgaisrinės apsaugos ir sienos apsaugos pajėgų atstovais, vėjo energetikos parko vystytojais, Tauragės apylinkės teismo atstovais ir kt.

 

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė į Tauragę vyksta kartu su Valstybės pažinimo centro edukatoriais, kurie įvairaus amžiaus moksleiviams rengia pilietiškumo dirbtuves „Pažink, atrask, kurk savo valstybę!“. D. Nausėdienė yra šios edukacinės programos globėja.

 

10.00 val. Prezidentas Tauragės autobusų stotyje susitiks su Tauragės, Jurbarko, Šilalės rajonų bei Pagėgių merais, kurie pasirašys Regioninį susitarimą dėl viešojo transporto organizavimo konsolidacijos. Savivaldybės įsipareigos siekti tvaraus judumo visame regione, gerinti viešųjų paslaugų prieinamumą ir darbo vietų pasiekiamumą, įdiegiant bendrą maršrutų planavimo ir derinimo sistemą (Tauragės autobusų stotis, Dariaus ir Girėno g. 38A, Tauragė).

10.30 val. Šalies vadovas su merais elektrobusu atvyks į Tauragės rajono savivaldybę. Prezidentas su savivaldybių vadovais ketina aptarti įvairius visam regionui ir atskiroms savivaldybėms aktualius klausimus (Tauragės rajono savivaldybės administracija, Respublikos g. 2, Tauragė).

11.45 val. Susitikime su senjorais Prezidentas diskutuos jų gerovės tema, aptars pensijų, senjorams reikalingų paslaugų, užimtumo klausimus. Susitikime dalyvaus Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentė Grasilda Makarevičienė, regiono senjorai ir teikiančių socialinę pagalbą senjorams organizacijų atstovai (Tauragės rajono savivaldybės administracija, Respublikos g. 2, Tauragė).

12.30 val. Prezidento ir senjorų atstovų komentarai žiniasklaidai (Tauragės rajono savivaldybės administracija, Didžioji posėdžių salė, Respublikos g. 2, Tauragė)

15.00 val. Prezidentas lankysis Dienos centre asmenims su negalia (K. Donelaičio g. 21, Tauragė)

16.00 val. Šalies vadovas lankysis Tauragės atviroje jaunimo erdvėje, kur su jaunuoliais aptars jaunimo užimtumo Tauragės mieste klausimus (Vytauto g. 139, Tauragė).

 

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos infor. ir nuotr. / Robertas Dačkus

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Tėvo diena
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Onija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Bajorsta
Komercinė fotografija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti