R. Karoblis: visuomenės pasitikėjimas kariuomene yra vienas jos stiprybės pamatinių akmenųGegužės 19, 2019

R. Karoblis: visuomenės pasitikėjimas kariuomene yra vienas jos stiprybės pamatinių akmenų

Šeštadienį, gegužės 18 d. Tauragėje vyko Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventiniai renginiai: prie paminklo partizanams Švč. Trejybės bažnyčios skvere ir miesto centre Jono Viktoro Kalvano parke. Taip pat buvo laikomos padėkos Šv. Mišios už Lietuvos partizanus ir Laisvės gynėjus.

 

Į miesto centre esantį parką atvyko kelios dešimtys karinės technikos vienetų, daugybė ginkluotės ir karinės įrangos, kurią gausiems šventės lankytojams pristatė Lietuvos kariuomenės ir Lietuvoje dislokuotų NATO sąjungininkų kariai.

 

Su savo ginkluote, karine technike ir įranga visuomenę supažindino visų rūšių Lietuvos kariuomenės pajėgos, vyko įvairios rungtys ir estafetės, pristatyti tarnybos Lietuvos kariuomenėje būdai, šventėje dalyvavo ir įvairios su Lietuvos kariuomene glaudžiai bendradarbiaujančios nevyriausybinės organizacijos. Atėjusieji galėjo susipažinti ir su istorine ekspozicija – nuo XIV a. kario iki Nepriklausomybės kovų ir partizanų laikotarpio ginkluote ir ekipuote.

 

Atėjusius į šventę pasveikino krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. Jonas Vytautas Žukas ir Tauragės meras Dovydas Kaminskas. Taip pat Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopa su parodomosiomis programomis ir stilizuotomis salvėmis.

Foto srž. sp. Ieva Budzeikaitė

 

Video čia.

Daugiau nuotraukų čia.

 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti