Radijo stotys šalina  SEL iš eterioKovo 2, 2022

Radijo stotys šalina SEL iš eterio

Regioninės radijo stotys iš savo grojaraščių šalina Selo atliekamus muzikos kūrinius.

Šį sprendimą Lietuvos regioninių radijo stočių asociacija priėmė po skandalingo Selo pasisakymo apie įvykius Ukrainoje.

- Yra gyvenime situacijų, kai negalima apsimetinėti ir kiekvienas kūrėjas, išreikšdamas savo poziciją vienu ar kitu klausimu, turi prisiimti atsakomybę, - įsitikinęs asociacijos prezidentas Liudas Ramanauskas.  - Jau ne kartą Egidijus Dragūnas savo elgesį ar savo prieštaringą poziciją mėgino pridengti įvairiais pasiteisinimais, kad vėliau klausytojai vėl rinktųsi į jo koncertus. Reikia padėti tam tašką. Nors dažnai galima išgirsti, kad kultūrą nuo politikos reikia atskirti, tačiau būna atvejų, kai to padaryti neįmanoma. Pastarųjų dienų įvykiai Ukrainoje būtent tokie. Mūsų pozicija aiški – Selo kūrybos mūsų radijo stočių eteryje nebus.

 

- Kai žūsta nekalti vaikai, tūkstančiai lieka be namų, sėjama baimė, naikinami nekalti žmonės, ir lengvai pavadinama pasaulio valymu..? Su tokio mąstymo „kūrėjais“ – tikrai mums ne pakeliui. Apsivalome ir mes – visam laikui ištriname E.Dragūno ir SEL dainas,- sakė Tauragės radijo vadovas Valdas Latoža.

 

- Šiandieniniai įvykiai Ukrainoje  įpareigoja ir kelia itin didelius reikalavimus viso likusio pasaulio žmonių atsakomybei: įsivertinti savo poelgius, pasverti kiekvieną ištartą žodį, - savo poziciją deklaruoja Kauno regioninės radijo stoties TAU direktorius Audrius Kepežinskas. - Radijas TAU, įvertinęs atlikėjo SEL viešus pasisakymus, nemato galimybių palikti šio kūrėjo dainas savo eteryje ir nuo šiandien nebegros SEL muzikos. Nekaltų žmonių žūtys niekada negali būti pateisintos. Palaikome Ukrainos tautą ir jos didvyrius: „SLAVA UKRAINI!“

 

Lietuvos regionių radijo stočių asociacija vienija dvylika radijo stočių Kaune, Alytuje, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Utenoje, Tauragėje, Druskininkuose, Biržuose, Plungėje ir Mažeikuose.

 

Pranešimas spaudai

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro pasakaitė“ /kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
renginiai
lions
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
Šilalės artojas
taurage2023.lt
https://idejatauragei.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti