Renginiuose galės dalyvauti daugiau žiūrovųBirželio 11, 2020

Renginiuose galės dalyvauti daugiau žiūrovų

yriausybei atšaukus karantino režimą ir patikslinus valstybės lygio ekstremaliosios situacijos nuostatas, sparčiau, nei buvo numatyta anksčiau patvirtintame plane, didinamas leistinas renginių dalyvių ir (ar) žiūrovų skaičius.

 

Kultūros, pramogų, sporto ar kituose renginiuose leistinas dalyvių ir (ar) žiūrovų skaičius didinamas nuo birželio 17 d. iki 150 žmonių uždarose erdvėse ir iki 700 atvirose, o nuo liepos 1 d. iki liepos 16 d. – iki 200 uždarose erdvėse ir iki 1000 atvirose. Atlikėjai, organizatoriai ir aptarnaujantis personalas į šį kiekį nėra įskaičiuojami. Nuo birželio 17 d. uždaros erdvės negali būti  užpildytos daugiau kaip 50 proc., dalyvių (žiūrovų) vietos turi būti išdėstomos šachmatiniu principu.

 

Vyriausybė yra įsipareigojusi leistiną renginių dalyvių ir (ar) žiūrovų skaičių didinti etapais, atsižvelgdama į epidemiologinę situaciją. Renginiai turi būti organizuojami ir vykdomi laikantis žmonių srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų.

 

Kultūros ministras yra patvirtinęs Kultūros renginių atvirose ir uždarose erdvėse organizavimo rekomendacijas. Taip pat yra priimtas Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas dėl kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo būtinų sąlygų. Šie dokumentai taip pat gali būti koreguojami atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti