Rokas Yan pristato tarp tūkstančių antikvarinių daiktų įamžintą vaizdo klipą „Iš tų akių“Lapkričio 23, 2022

Rokas Yan pristato tarp tūkstančių antikvarinių daiktų įamžintą vaizdo klipą „Iš tų akių“

Šalies muzikos padangėje vis garsiau skambantis atlikėjas Rokas Yan klausytojams jau spėjo padovanoti ne vieną populiarų kūrinį ir vaizdo klipą, vos prieš keletą mėnesių pristatė ir pirmąjį albumą, o sostinėje surengė solinį koncertą. Šiandien jaunosios kartos kūrėjas pristato naujausią singlą – „Iš tų akių“ bei įspūdingą vaizdo klipą, įamžintą tūkstančių senovinių daiktų apsuptame antikvariate.

 

Roko Yan vardas melomanams žinomas iš tokių populiarių kūrinių kaip „Vasaros mažai“, „Surask mane“ ar „Vakar vakare“. Spalio mėnesį atlikėjas pristatė pirmąjį albumą tokiu pačiu pavadinimu, kaip ir šiandien dienos šviesą išvydusiu vaizdo klipu – „Iš tų akių“.

 

Pasak sparčiai populiarėjančio kūrėjo, naujausias singlas yra asmeniškiausia jo sukurta daina, kurioje ir klausytojai galės atpažinti savo išgyvenimus.

 

„Daina „Iš tų akių“ – ypatingai asmeniška ir, turbūt, jautriausia iš mano dainų. Tai tarsi pokalbis su pačiu savimi apie tai, kas man, kaip kūrėjui, brangiausia, bet kartu ir sukelia daugiausiai baimių ir abejonių – apie muziką. Tikiu, kad šioje dainoje klausytojai galės atpažinti savo pačių išgyvenimus.“, – pasakoja Rokas.

 

Kartu su kūriniu atlikėjas pristato ir dėmesį kaustantį vaizdo klipą, kurį įamžino didžiausioje šalies antikvariate „Antiknews.lt“ tarp šimtus metų skaičiuojančių antikvarinių daiktų.

 

„Šiame vaizdo klipe nemažai simbolikos – vienu pagrindinių akcentų tapo smėlio laikrodis. Manau, kad gyvename ciklais. Kiekviename gyvenimo etape renkamės žingsnius, kurie mums tuo metu atrodo teisingi, ir skubame kuo daugiau suspėti per turimą laiką. Laikui pasibaigus bandome iš naujo – tarsi apverčiame smėlio laikrodį. Antikvariniai daiktai tapo viso vaizdo klipo pagrindu, tarsi nebylūs liudininkai, prisimenantys šimtmečius skaičiuojančias skirtingų žmonių istorijas“, – pasakoja atlikėjas.

 

 

Atlikėjas neslepia džiaugsmo, kad gruodžio 10 dieną savo kūrybą pristatys ir Kauno publikai – čia kartu su grupe atlikėjas surengs pirmąjį solinį koncertą „Žalgirio“ arenos amfiteatre. Bilietus į šį koncertą platina Bilietai.lt.

 

„Pastaruoju metu daugybė pirmųjų kartų, kurie džiugina, drąsina ir leidžia judėti pirmyn. Gruodžio 10 dienos labai laukiu, Kaune surengsime, galima sakyti, jau šventinį koncertą, kuriame, pažadu, tai pasijus. Labai kviečiu visus atvykti, išgirsti ir puikiai praleisti laiką. Atsakingai ruošiamės šiam vakarui su grupe“, – kviesdamas į būsimą koncertą kauniečius atvirauja Rokas Yan.

 

Tauragesradijas.lt inform.

Foto: Viktorija Makovskaja ir Tautvydas Juknevičius

 

 

  • Rokas Yan pristato tarp tūkstančių antikvarinių daiktų įamžintą vaizdo klipą „Iš tų akių“
  • Rokas Yan pristato tarp tūkstančių antikvarinių daiktų įamžintą vaizdo klipą „Iš tų akių“
  • Rokas Yan pristato tarp tūkstančių antikvarinių daiktų įamžintą vaizdo klipą „Iš tų akių“
Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
http://www.moto-way.lt/
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti