Rolandas Mackevičius ir projektas “Bande Role” pristato savo vasaros himną “Vasarėja” (video)Birželio 1, 2021

Rolandas Mackevičius ir projektas “Bande Role” pristato savo vasaros himną “Vasarėja” (video)

Rolandas Mackevičius ir naudingas sveikatai muzikinio humoro projektas “Bande Role” pristato savo vasaros himną “Vasarėja”. Po daugybės prašymų “išleiskit pareivint”, pagaliau visus išleidžia į kiemą, miestą ir gamtą! Ta proga “Bande Role” kviečia visus šokti, dainuoti ir primena, kad norint tai padaryti, nereikia nieko ypatingo mokėti ar žinoti.

 

“Bande Role” komanda neslepia, kad šį sykį norėjosi pabėgti nuo įprastai pilko rajono daugiabučių fono. Spalvų labui, Rolandas nepabūgo padauginti geltonos, patys filmavimai vyko bene žaliausioje Lietuvos vietoje - golfo aikštyne, o visa komanda grižo namo raudonai įdegus labiau, nei iš Turkijos. Klipe taip pat galite išvysti skrajojantį Rolandą, mikrofoną - bananą ir žmones besivaikančias braškes - milžines.

 

 

“Bande Role” randa įkvėpimo net ir labiausiai neįkvepiančiais metais, todėl neišvengiamai planuose - ne tik naujos dainos ir vaizdo klipai, bet ir grupės vardinė atributika.  Be to, “Bande Role” žino, kad spaudos pranešimo tekstą reikia išnaudoti protingai ir pozityviai, todėl kūrybinė grupė linki visiems geriausios vasaros savo gyvenimuose, daug juoko, saulės ir gerų draugų kompanijos: kas dieną, visą dieną!

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Rubrika „Dienos svečias“ /kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Komercinė fotografija
www.tauragejazz.lt
Visit Pagėgiai

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti