Rusnės salą drebins muzikos ir pramogų festivalisBirželio 25, 2018

Rusnės salą drebins muzikos ir pramogų festivalis

Gerai žinomi Lietuvos atlikėjai - Saulius Prūsaitis, Radistai, Monika Linkytė, grupė „Rondo“ drebins Rusnės salą. Jau devintus metus vyksiantis festivalis šiemet keičia stilių, taigi jo lankytojai išgirs ne „Kantri" stiliaus dainas, bet populiarių Lietuvos atlikėjų ir gerai žinomų grupių koncertus. Apie festivalio pramogas kalbamės su festivalio organizatoriais Vygandu ir Kęstučiu. 

 

 

 

 

Dvi dienas truksiantis „Rusnės festivalis" žada daug pramogų visai šeimai: vėtrungių dažymo edukaciją, skrydį oru balionu, batutų miestą. Rusnė apsupta vandens, tai kaipgi be vandens pramogų? Galėsite pasiplaukioti vandens slidėmis, padangomis ar laivais kartu su salos kapitonais. O jeigu išalksite, galėsite užkąsti čia pat išrūkytos žuvies.

 

Festivalis turi sudominti ir seminarais apie sveiką gyvenseną, ant Atmatos upės kranto veiks mobili tradicinė lietuviška pirtis, kurioje visą dieną vyks pirties programos su profesionaliu pirtininku. Festivalio metu galėsite pamatyti ir aukščiausią Europoje - net 7 metrų aukščio dviratį, taip pat didžiausią šluotą, kirvį. Tomis dienomis į Rusnę žada atvažiuoti VW Vabalų klubo automobiliai, o jeigu pavyks, pamatysite ir lenktyninį automobilį, kuriuo Dakare skriejo Rusnės bičiulis Antanas Juknevičius.

 

Festivalio vietoje bus įrengta atskira zona palapinių miesteliui, tad atvykusiems iš toliau nereikės sukti galvos dėl nakvynės. Organizatoriai pasirūpino, kad automobiliai saugiai būtų palikti naujai suplanuotoje aikštelėje.

 

Mergaitės vardu Rusnė, pateikusios asmens dokumentą, į festivalį bus įleidžiamos nemokamai!

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Ryto programa „Labas rytas! Geras rytas!“
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti