Saksofono virtuozas Sax Gordon  koncertuos Šilalės klube MeldaiRugsėjo 19, 2023

Saksofono virtuozas Sax Gordon koncertuos Šilalės klube "Meldai"

Sax Gordon - tikras saksofono virtuozas, ištikimas klasikiniam bliuzo skambesiui praturtino jį moderniu prieskoniu ir išvystė savitą, pašėlusį ir jaudinantį, stilių. Nepaprastai ekspresyvus, drąsus bei rokeriškas Sax Gordon Šilalės restorane "Meldai" pasirodysiantis kartu su „Luca Giordano Band“ žada nuotaikingą ir spalvingą pasirodymą.

 

Gordon Beadle (tikrasis atlikėjo vardas) kuriamas saksofono garsas lengvai prigijo Amerikos muzikos žanruose, ypač bliuzo, džiazo, soulo ir rokenrolo, kurie padarė įtaką ne tik muzikos raidai, bet ir šiam atlikėjui. 1998 m. išleidęs savo pirmąjį albumą „Have Horn Will Travel“, Sax Gordon įsitvirtino kaip talentingas ir puikiai atpažįstamas saksofono meistras.

 

Per savo spalvingą karjerą šis muzikantas tikrai turi kuo pasigirti: dukart pelnytas vienas prestižiškiausių Europoje „Trophees France Blues“ apdovanojimų, „Blues Foundation Blues Award“ atlikėją įvertino tris kartus, o „W. C. Handy Blues Award“ buvo nominuotas net keturis kartus. Penki soliniai albumai ir daugiau nei 100 įrašų kartu su klasikinio bliuzo, džiazo ir ritmenbliuzo atlikėjais, tarp kurių Champion Jack Dupree, Kim Wilson, Bryan Lee, jam suteikė galimybę gilinti savo meistrystę, gludinti skambesį ir eksperimentuoti.

 

Sax Gordon aktyvus ir pripažintas ne tik įrašų studijose - jis pasižymi neprilygstama energija ir užmezga stiprų ryšį su publika, todėl jį noriai kviečia kartu koncertuoti tokios žvaigždės kaip Jimmy Witherspoon, Matt „Guitar” Murphy ir daugelis kitų.

 

 

Šilalės restorane "Meldai" scenoje Sax Gordon pristatys dainas iš savo naujausio albumo bei savitu stiliumi perteiks Amerikos bliuzo ir soulo žvaigždžių, iš kurių mokėsi, muziką.

 

Sax Gordon ir Luca Giordano – gitaristas, dainininkas, dainų autorius ir vienos geriausiai vertinamų Italijos bliuzo grupės lyderis, tęsia 17 metų trunkantį bendradarbiavimą. Jie - tikri bliuzo meistrai, kurie savo muzika užkurs pašėlusią nuotaiką ir įkvėps tiek senus bliuzo gerbėjus, tiek naująją klausytojų kartą.

Scenoje: Sax Gordon – saksofonas, vokalas, Luca Giordano - gitara, vokalas, Abramo Riti – vargonai, Walter Monini – bosinė gitara, Fabio Colella – būgnai.

 

Bilietai parduodami ir staliukų rezervacija: https://tickets.paysera.com/xk-RO/event/sax-gordon-ir-luca-giordano-band-silale-meldai

 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Paros įvykių suvestinė /kartojimas/
Naujametinis koncertas
https://www.gustindecor.com
renginiai
Spotify
lions
jazz
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Šilalės artojas
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
taurage2023.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti