Saulius Prūsaitis ir Iglė pristato dainą: išaugome mokytojo ir mokinės santykius (video)Rugsėjo 18, 2022

Saulius Prūsaitis ir Iglė pristato dainą: išaugome mokytojo ir mokinės santykius (video)

Saulius Prūsaitis ir Iglė pristato naują bendrą kūrinį „Tas jausmas“. Dainą lydi vasaros karščiu dvelkiantis vaizdo klipas, kurį  duetas nufilmavo egzotiškoje vietoje. Drauge su dainos premjera jie skelbia ir didelį bendrą koncertinį turą. Gruodį Saulius Prūsaitis ir Iglė surengs dešimt pasirodymų: neaplenks nei mažesnių miestų salių, nei didžiųjų šalies arenų.  

 

„Kai kuriu dainas, nemąstau apie jas kaip duetus, juolab nekuriu konkrečiai dainininkei. „Tas jausmas“ iš pradžių  irgi nebuvo duetas.  Bet vėliau tapo aišku, kad be Iglės jis neskamba taip, kaip gali suskambėti“, – juokiasi Saulius ir, prisimindamas jų pažintį projekte „X faktorius“, prisipažįsta, kad jie jau seniai išaugo mokinės ir mokytojo santykius.

 

„Labai džiaugiuosi, kad galiu dainuoti su Saulium ir nekantrauju pristatyti šią dainą žmonėms“, – sako Iglė. Ji turi omenyje ne tik puikų vaizdo klipą, bet ir būsimąjį dešimties koncertų turą gruodžio mėnesį. 

 

Kiekvieną Sauliaus ir Iglės bendrą kūrinį lydi ir klipas. Ne išimtis ir „Tas jausmas“. Jo vaizdo klipas alsuoja karščiu, egzotika, mirga ryškiomis spalvomis ir nostalgiškai verčia prisiminti vasarą. Jis ir buvo filmuotas vieną saulėtą rugpjūčio dieną Kauno VDU botanikos sode: atvirose erdvėse ir egzotinių augalų šiltnamiuose. Filmavimo darbai prasidėjo labai anksti ryte. Buvo stengiamasi pagauti pirmuosius saulės spindulius ir nors šiek tiek išvengti svilinančio karščio. Tiesa, visiškai to padaryti nepavyko ir tas šilumos jausmas, kurį galima pajusti žiūrint klipą – labai tikras, įsidienojus temperatūra siekė daugiau nei 30 laipsnių karščio.

 

„Tas jausmas“ – jau trečia bendra Sauliaus Prūsaičio ir Iglės daina. Pirmi du duetai – „Tu nemoki“ ir „Tyliai išeinu pas kitą“ – sulaukė milžiniškos sėkmės ir milijonų peržiūrų.

 

Saulius ir Iglė susitiko prieš penkerius metus vykusiame „X faktoriaus“ sezone. Jame dalyvavusi Iglė pakliuvo į Sauliaus Prūsaičio komandą ir laimėjo šou.  Šiam pasibaigus, mokytojas jautė moralinę pareigą padėti savo buvusiai mokinei. Taip jam kilo pirmojo dueto idėja. Paaiškėjo, kad abiejų balsų tembrai nuostabiai gražiai dera ir gimė „Tu nemoki“. Kūrinys susprogdino internetą – šiuo metu daina turi daugiau nei 15 milijonų peržiūrų.

 

Antrojo dueto teko palaukti net ketverius metus. Saulius atvirai prisipažįsta, kad nė neplanavo kartoti pirmojo sėkmės ir vėl drauge su Igle dainuoti. Bet... atsirado kūrinys, kuriam būtinai reikėjo moteriškos partijos. „Sąžiningai svarstėme, kas dar galėtų būti tas moteriškas vokalas, bet objektyviai – Iglė buvo ideali šiam vaidmeniui“, – prisimena Saulius. Taip gimė „Tyliai išeinu pas kitą“. Daina irgi sulaukė klausytojų palankumo ir per nepilnus metus surinko daugiau nei du milijonus peržiūrų.

 

„Tas jausmas“ tapo trečiu ir lemiamu kartu, po kurio abu suprato, kad jau susikaupė pakankamai dainų bendriems pasirodymams. Gruodį jie drauge leisis į nepaprastą kelionę po Lietuvą. „Pagaliau atėjo metas ir esame pilnai pasirengę didžiausiam koncertiniam turui savo grupės istorijoje“, – sako Saulius Prūsaitis.

 

Dainininkas jau dabar dėlioja būsimojo turo koncertinę programą ir kuria scenografiją.  Jis pasirūpins, kad išvystumėte aukščiausios kokybės, itin skoningą, originalų šou.

 

Jo programoje vien hitai ir superhitai. Šalia jau legendinių „Norim šokti“, „39“, „Vasara 3016“, „Tu nemoki“ sėkmingai rikiuojasi ir  „Pamela“, „Prie ežerėlio“ ir naujausias duetas su Igle „Tas jausmas“.

 

 

„Tai mano pirmasis turas, todėl jaudulio šiek tiek yra. Norisi apdovanoti klausytoją šiluma ir gerai praleistu laiku. Šventinis laikotarpis bus stebuklingas visiems“, – sako Iglė.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti