Šeštadienį Pilies aikštėje – aktyvus sujudimas ir pramogosRugsėjo 16, 2020

Šeštadienį Pilies aikštėje – aktyvus sujudimas ir pramogos

Sakoma, jog atėjus rudeniui aplanko niūrios nuotaikos? Tačiau tik ne šį šeštadienį. Rugsėjo 19 dieną į Tauragę atvyksta išskirtinė mados ir grožio mugė „Design for life“. Pilies aikštėje Lietuvos gamintojai bei kūrėjai vienai dienai susiburs į itin stilingą šventę. Tokio tipo renginys į Tauragę atvyksta pirmą kartą. Renginyje po atviru dangumi lauks ne tik stilingos, lietuvių sukurtos prekės, bet ir gausios pramogas vaikams.

 

Gamintojai ir kūrėjai iš visos Lietuvos

Pilies aikštėje šeštadienį vyksianti mugė suburs kūrėjus bei gamintojus iš visos Lietuvos. Į mugę atvyksta lietuviški stiliaus ir mados prekių ženklai, drabužių, aksesuarų, rankinių kūrėjai. Mugėje lauks naujos rudens – žiemos kolekcijos, stilingi bei spalvingi sezono deriniai, megztiniai, suknelės, kelnės, laisvalaikio kostiumai, dar niekur nematyti aksesuarai bei originalios rankinės. Kokybiškų bei stilingų prekių atras tiek vyriška, tiek moteriška auditorija.

 

Jau prasideda ir kepurių, šalikų bei pirštinių sezonas. Todėl mugėje daug dėmesio bus skiriama ir vaikiškiems drabužiams bei atributams. Šeštadienį vyksiančioje mugėje lankytojai turės galimybę ne tik gyvai susipažinti su kūrėjais, bet ir įsigyti prekių iš pirmų rankų už itin draugiškas kainas.

 

Vaikams – pramogos ir atrakcionai

Atvykus visai šeimai, ką smagaus veikti tikrai atras ir mažieji lankytojaii. Renginio dieną šalia pat mugės vaikams bus įrengta speciali akrakcionų zona. Atrakcionai veiks visą mugės laiką, nuo 10 iki 16 valandos. O pirmieji  lankytojai pramogas išmėgins nemokamai.

 

Renginio naujienas ir staigmenas sekite: https://www.facebook.com/events/800546607373833

 

 

Kad galėtume saugiai bei linksmai leisti mugėje laiką, lankytojų prašoma dėvėti burną bei nosį dengiančias apsaugines kaukes. Renginio organizatoriai patikina, jog rūpindamiesi ir prekybininkų, ir lankytojų saugumu, mugėje užtikrins reikalingus atstumus, taip pat viso renginio metu bus lengvai pasiekiamo dezinfekcinio skysčio.

 

Partnerių turinys

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti