Su „Italodisco“ Lietuvą užkariavę „The Kolors“ pristato naują dainą: vaizdo klipe nusifilmavo lenkų dainininkė Blanka (video)Vasario 8, 2024

Su „Italodisco“ Lietuvą užkariavę „The Kolors“ pristato naują dainą: vaizdo klipe nusifilmavo lenkų dainininkė Blanka (video)

Po to kai užkariavo visų įmanomų Europos radijo stočių topus ir lietuvių širdis su „Italodisco“ „The Kolors“ grįžta su nauju hitu „Un Ragazzo Una Ragazza“

 

„Un Ragazzo Una Ragazza“ (pažodžiui išvertus „Merginas ir vaikinas“) – tai naujas grupės „The Kolors“ singlas, kurį išleido „Warner Music Italy“. Su šia daina grupė dalyvauja viename žymiausių Italijos televizijos šou – Sanremo festivalyje – kurį vidutiniškai per dieną šalyje stebi daugiau kaip 10 milijonų žiūrovų.

 

„Un Ragazzo Una Ragazza“persipina visi įmanomi elektroniniai muzikos garsai iš 80-ųjų, kurie jau tapo grupės vizitine kortele. Daina yra tarsi pirmojo pasimatymo atspindys, kuriame kiekviena iš ateinančių pusių turi palikti nuošalyje savo baimes ir žengti pirmąjį žingsnį. Tai puikiai pavaizduoja tą akimirką, kai atrodo, kad galva sulėtėjo, o širdis instinktyviai veržiasi greičiau, bandydama rasti tą unikalią energiją, kuri padėtų pralaužti ledus. Socialinių tinklų amžiuje, kai dažnai pirmoji pažintis prasideda nuo virtualaus kontakto, „The Kolors“ puikiai iliustruoja, kas įvyksta po pirmojo tokio gyvo susitikimo. 

 

Tokią pačią 80-ųjų nuotaiką jaučiame ir oficialiame dainos vaizdo klipe, kuriame judame muzikos ritmu. Vaizdo klipo herojė, be grupės „The Kolors“, yra Blanka – lenkų atlikėja, kuri su daina „Solo“ tapo 2023-ų metų „Eurovizijos“ dainų konkurso pagrindine heroje.

 

 

Apie „The Kolors“

„The Kolors“ – popmuzikos grupė, kurią sudaro Antonio Stash Fiordispino (vokalistas ir gitara), Alex Fiordispino (būgnai) ir Dario Laculli (bosinė gitara).

Grupė susikūrė 2010-ais metais viename Milano klubų pogrindžio scenoje, o vėliau tapo vienu iš Paolo Nutini (2012-ųjų liepą), „Gossip“ (2012-ųjų lapkritį) ir „Hurts“ (2013-ųjų kovą) apšildančia koncertine grupe. 

Didžioji sėkmė grupę aplankė, kai 2015-ais metais ji laimėjo svarbiausią Italijos televizijos talentų šou „Amici“ ir išleido pirmąjį albumą „Out“. Po to sekė ne vienas apdovanojimas ir daugybę kritikų bei gerbėjų pripažintų „The Kolors“ sukurtų hitų. Praėjusiais metais grupė pasirašė kontraktą su muzikos leidybos milžine „Warner Music Italy“. Jie darbą pradėjo su visą pasaulį užvaldžiusia daina „ITALODISCO“, kuri buvo tarp labiausiai ieškotų dainų „Shazam“ platformoje praėjusiais metais. 

 

Apie Blanka

Po savo tarptautinės sėkmės, aplankiusios ją praėjusiųjų metų Eurovizijoje su daina „Solo“, lenkų atlikėja Blanka ir toliau skinasi kelią į žiūrovų širdis. Blanka metus pasitinka nusifilmavusi oficialiame grupės „The Kolors“ oficialiame naujausios dainos vaizdo klipe. 

Taip pat atlikėja pateiks ir muzikinių staigmenų – Valentino dieną ji pristatys naują singlą „Cara Mia“. Prie dainos dirbo didžiulė profesionalų komanda iš Skandinavijos. Naujausioje dainoje Blanka tęsia santykių ir meilės temų nagrinėjimą. Paskutinysis jos singlas „Rodeo“ surinko daugiau nei 11-ka milijonų perklausų visame pasaulyje, o žymusis „Solo“ surinko daugiau nei 120-mt milijonų. Lietuvoje šis kūrinys radijo ir „Spotify“ topų viršūnėje karaliavo daugiau kaip pusmetį. Lietuvos žiūrovai Blankai „Eurovizijoje“ buvo itin dosnūs – pusfinalyje skyrė 12 balų, o finale – 8.

 

Pranešimas spaudai / Warner Music nuotr.

Warner Music nuotr. Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/zmones/naujiena/muzika/lietuva-uzkariavusio-italodisco-kurejai-the-kolors-grizta-su-nauju-hitu-klipe-lenke-blanka-1054-2188778?utm_medium=copied Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/zmones/naujiena/muzika/lietuva-uzkariavusio-italodisco-kurejai-the-kolors-grizta-su-nauju-hitu-klipe-lenke-blanka-1054-2188778?utm_medium=copied

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/zmones/naujiena/muzika/lietuva-uzkariavusio-italodisco-kurejai-the-kolors-grizta-su-nauju-hitu-klipe-lenke-blanka-1054-2188778?utm_medium=copied

Pranešimas spaudai

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti