Sulaikytas narkotinių medžiagų prekeivis ir jo klientaiBalandžio 5, 2023

Sulaikytas narkotinių medžiagų prekeivis ir jo klientai

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto  nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos, kad „Volkswagen“ automobiliu gali būti gabenamos narkotinės medžiagos, leidosi į minėto automobilio paieškas.

 

 2023 m. balandžio 3 d. apie 18.35 val. Šilutės rajone, Katyčių miestelyje, policijos pareigūnai pastebėjo stovintį minėtą automobilį, kuriame sėdėjo 23 ir 37 metų vyrai  Apžiūros metu, policijos pareigūnai pas 23 metų vyrą, rankoje aptiko polietileninį maišelį su galimai narkotinėmis medžiagomis – kanapėmis. Kitus įkalčius vyras slėpė savo striukės kišenėje.

 

Tęsiant aktyvius ikiteisminio tyrimo veiksmus, nedelsiant buvo sulaikytas ir šias galimai narkotines medžiagas vyriškiui pardavęs Šilutės rajono gyventojas, gim. 1996 m. Pareigūnai nedelsiant atliko kratą jo namuose. Atidžiai apieškojus minėto asmens gyvenamąsias patalpas, policijos pareigūnai aptiko galimai augalinės kilmės narkotinių medžiagų - kanapių ir kitų psichotropinių medžiagų.

 

Šis vyriškis policijos pareigūnams įkliuvo pirmą kartą. Jam pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau - BK) 260 str. 1 d. - Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų.

 

Galimai narkotines medžiagas įsigijusiems asmenims pareikšti įtarimai pagal BK 259 str. 1 d.

Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų. Įtariamiesiems skirtos kardomosios priemonės - rašytiniai pasižadėjimai neišvykti. Tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė.

 

Siekdami kovoti su analogiškomis nusikalstamomis veikomis, pareigūnai kreipiasi į gyventojus, prašydami informuoti policiją apie jiems žinomus neteisėtus disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejus ir taip padėti mažinti šią  problemą.

 

  • Sulaikytas narkotinių medžiagų prekeivis ir jo klientai
  • Sulaikytas narkotinių medžiagų prekeivis ir jo klientai
  • Sulaikytas narkotinių medžiagų prekeivis ir jo klientai

Tauragės AVPK inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
renginiai
lions
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
Šilalės artojas
https://taurage2023.lt/renginiai/taurages-miesto-svente/
Spotify
jazz

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti