Sulaikyti asmenys gabenę narkotines medžiagasGegužės 12, 2021

Sulaikyti asmenys gabenę narkotines medžiagas

 Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, gegužės 5 d.  vidurnaktį,  Vilkaviškio rajone, kelyje Kalvarija - Gražiškiai - Vyštytis, sustabdė automobilį ,,VW Passat“, kurį vairavo 59 metų tauragiškis. Kartu vyko 48 metų šilutiškis, pas kurį apžiūros metu prie kūno buvo rasta ir paimta narkotinių bei psichotropinių medžiagų. Iš viso rasta ir paimta apie 1 kg ,,Hašišo“ ir apie 4 000 tablečių ,,MDMA“ (ekstazi).  Policijos pareigūnai atlikdami tolimesnius veiksmus sulaikė 53 metų šilutiškį, kuris įtariamas prisidėjęs prie nusikalstamos veikos. Vyrai policijos pareigūnams žinomi.

 

Įtariamieji sulaikyti ir pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu). Už tai vyrams gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Taip pat minėti asmenys galimai įvykdė ir kitą nusikalstamą veiką, nes nepateikdami muitinės kontrolei leidimo kirto Lietuvos Respublikos valstybės sieną. Jų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199 str. 4 d. (Kontrabanda) ir už tai gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų.

Tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

 

Tauragės apskrities VPK pranešimas

  • Sulaikyti asmenys gabenę narkotines medžiagas
  • Sulaikyti asmenys gabenę narkotines medžiagas
  • Sulaikyti asmenys gabenę narkotines medžiagas
+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Bajorsta
Komercinė fotografija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti