Sunaikinta dar viena nelegali gamyklėlėBirželio 11, 2020

Sunaikinta dar viena nelegali gamyklėlė

Š.m. birželio 10 dienos popietę,  policijos pareigūnai tikrindami gautą informaciją, kad Švėkšnos seniūnijoje, Pjaulokių kaime, galimai 55 metų vyras laiko ir gamina naminę degtinę pasitvirtino. Patikrinimo metu esančioje teritorijoje buvo rasta visa įranga gaminti naminei degtinei bei apie 3 tonos raugo. Bravore darbavosi du 55 ir 59 metų vyrai, tačiau darbus užbaigė policijos pareigūnai, kurie išardė rastą bravorą bei konfiskavo raugą.

 

Atliekant tolimesnius veiksmus buvo atliktos kratos ir vienos kratos metu, gyvenamojo namo rūsyje, Šilutės mieste, rastos septynios plastikinės 10 litrų talpos, kurios buvo sklidinos naminės degtinės. Taip pat šalia visa to rasta ir kontrabandinių cigarečių:  2 pakeliai ,,Queen superslims”, 10 pakelių ,,Minsk”, 4 pakeliai ,,Premjer”, 30 pakelių ,,NL Full Flavor”, 20 pakelių “Fest”. Iš viso namuose rasta ir paimta 70 litrų naminės degtinės bei 66 pakeliai kontrabandinių cigarečių.

 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

 

  • Sunaikinta dar viena nelegali gamyklėlė
  • Sunaikinta dar viena nelegali gamyklėlė
  • Sunaikinta dar viena nelegali gamyklėlė

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti