Sustabdytas latvijos piliečių ,,striukių“ verslas TauragėjeLapkričio 16, 2019

Sustabdytas latvijos piliečių ,,striukių“ verslas Tauragėje

2019 m. lapkričio 8 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo moters, pareiškimą, kad automobilių stovėjimo aikštelėje, Tauragėje, Gedimino g. 44, iš rusiškai kalbančio nepažįstamo vyriškio nusipirko plastikinį maišą su neva naujomis striukėmis, kurios kaip vėliau paaiškėjo yra dėvėtos. Moteris patyrė 200 eurų nuostolį, o pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

 

Neilgai trukus, lapkričio 12 d. buvo gautas dar vienas pranešimas, kad tamsaus gymio vyras pardavinėja rūbus automobilių stovėjimo aikštelėje prie parduotuvės, Tauragėje, Vytauto g. Atvykus į vietą paaiškėjo, kad asmuo nelegaliai prekiauja striukėmės. Patikrinus dokumentus paaiškėjo, kad tai Latvijos pilietis, gim. 1964 m., kuris neturi leidimo prekybai. Jam surašytas protokolas už pažeidimą.

 

Policijos pareigūnams tirinat įvykius bei aktyviai bendradarbiaujant su Latvijos policijos pareigūnais buvo išaiškinta sukčiavimo schema. Paaiškėjo, kaip latvijos piliečiai apdauginėja pirkėjus. Vietas renkasi dažniausiai prie didžiųjų prekybos centrų kur apstu pirkėjų. Prekyba vyksta dažniausiai iš automobilio. Atkreiptina, kad automobilio numeriai latviški ir asmenys nekalba lietuviškai, dažniausiai rusiškai. Reprezentuoja parduodama prekę kaip naują, bet už mažą kainą. Pirkėjus sudomina tuo, kad ji sandariai supakuota, nepažeista. Tik išėmus iš pakuotės paaiškėja, kad ji jau ,,ne nauja”, kažkam priklausiusi. Taip pirkėjas nusiperka katę maiše.

 

Lapkričio 14 d. vakarop pastebėtas automobilis su latviškais numeriais bei tamsaus gymio vairuotoju. Sustabdžius patikrinimui paaiškėjo, kad tai dar vienas latvis, kuris automobilyje turėjo nemažai prekių. Apklausiant paaiškėjo, kad tai vyras, kuris apgavo lapkričio 7 d. moterį, pardavęs jai prekių už 200 eurų. Asmuo sulaikytas.

 

Policijos pareigūnai aiškinasi aplikybes toliau ir prašo visų asmenų, kurie susidūrė su panašiu įvykiu arba patys nukentėjo, kreiptis į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkę Rimą Trijoniene tel. Nr. 8 700 65010, el. paštu rima.trijoniene@policija.lt arba bendruoju informacijos telefonu 8 700 60000/112.

 

Asociatyvi nuotrauka

Tauragesradijas.Lt inform.

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Reklamos priedai
Onija Vaga
Sweet Express

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti