Sveikatos kultūraLiepos 22, 2022

Sveikatos kultūra

Laidose kalbėsime, kaip saugoti ir stiprinti sveikatą, mažinti lėtines neinfekcines ligas sukeliančių išvengiamų rizikos veiksnių paplitimą tarp šalies gyventojų, sergamumą ir mirtingumą nuo ligų, kurių galima išvengti veiksmingomis prevencinėmis sveikatos priežiūros priemonėmis. Teiksime praktines rekomendacijas kaip stiprinti gyventojų psichikos sveikatą, skatinsime sveikiau maitintis ir mankštintis, atsisakyti žalingų sveikatai įpročių, išvengti sužalojimų, mažinti infekcinių ir neinfekcinių ligų bei kitų sveikatos sutrikimų paplitimą.

 

1 laida. Kalbėjome apie profilaktinį vaikų sveikatos patikrinimą. Prieš mokslo metus visi moksleiviai raginami pasitikrinti sveikatą. Laidoje į aktualius klausimus atsako šeimos gydytoja Laura Svetlauskienė.

2 laida. Dantų profilaktika ir vaikų silantai. Kas yra dantų silantavimas, kaip jis atliekamas ir ar tai skausminga procedūra kalbėjome laidoje su odontologe Vitalija Mockuviene.

3 laida. Proktologinės progblemos. Gydytojas Simonas Ūselis.

 

 

Laidų ciklo „Sveikatos kultūra“ – Tauragės radijo eteryje klausykite trečiadieniais 11:05 val., pakartojimo šeštadieniais 10:05 val.

Pasirūpink savo emocine sveikata, apsilankyk www.pagalbasau.lt

Rinkimės sveiką ir aktyvią gyvenseną!

 

Laidos kuriamos bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir finansuojamos Europos socialinio fondo lėšomis.

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Senos dainos — geros dainos!
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
lions
www.tauragejazz.lt
Samba Toure (Malis)
https://www.facebook.com/Bijot%C5%B3-dvaro-festivalis-101096875976727/
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti