Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023: kviečiame į koncepcijos pristatymą ir intriguojančią diskusijąLapkričio 22, 2022

Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023: kviečiame į koncepcijos pristatymą ir intriguojančią diskusiją

Artėja 2023-ieji, o kartu su jais ir metas, kai Tauragė taps Lietuvos kultūros sostine. Liekant vis mažiau laiko iki ypatingo titulo gavimo, kviečiame jus į susitikimą, kuriame pristatysime ateinančių kultūros sostinės metų kryptį, koncepciją ir pagrindinių renginių programą bei pakviesime pasiklausyti intriguojančios diskusijos „Tauragė – nuo plaktukų miesto iki Lietuvos kultūros sostinės“.

 

Diskusijoje dalyvaus du gerai žinomi, su Taurage susiję asmenys – aktorius, rašytojas ir kūrėjas Juozas Gaižauskas bei televizijos, radijo laidų vedėjas Timūras Augusevičius, kuris yra prieš daugiau nei dešimtmetį nuskambėjusio ironiško muzikinio kūrinio „Tauragė – plaktukų miestas“ autorius.

 

Apie kultūrą kalbėsime ir jūsų lauksime gruodžio 1 d. 17 val. 18 val. Tauragės bendruomenių namuose. Ateikite ir išgirskite, kaip pasitiksime Kultūros sostinės metus, kokias kultūros idėjas ir iniciatyvas, padedančias atskleisti krašto identitetą įgyvendinsime, kaip puoselėsime miesto kultūros tradicijas ir jomis dalinsimės su visa Lietuva (ir ne tik)!

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
https://www.gustindecor.com
zaliasis regionas
lions
jazz
renginiai
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Šilalės artojas
Spotify
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
taurage2023.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti