Tauragė ir Lietuva neteko badmintono legendos Jono Šilerio (papildyta apie atsisveikinimo vietą ir laiką)Sausio 31, 2021

Tauragė ir Lietuva neteko badmintono legendos Jono Šilerio (papildyta apie atsisveikinimo vietą ir laiką)

Sekmadienį Tauragė ir Lietuva neteko badmintono legendos, plačiai Lietuvoje ir užsienyje žinomo badmintono trenerio Jono Šilerio.

 

Nuo 2007 metų Jonas Šileris dirbo Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykloje badmintono treneriu. Stažavosi Vokietijoje ir Norvegijoje, o Tauragėje badmintoną puoselėjo ir jaunimą ugdė nuo 1973 metų.

 

Per šį laikotarpį iki paskutinės savo gyvenimo dienos dirbęs treneriu Jonas Šileris išugdė 18 kartų Lietuvos čempione tapusią, Baltijos šalių čempionę, pasaulio ir du kartus olimpinėse žaidynėse dalyvavusią Akvilę Stapušaitytę, Lietuvos čempionus ir vicečempionus Ramūną Stapušaitį, Povilą Bartušį ir daugybę vaikų, jaunučių jaunių šalies, Baltijos šalių čempionų ir prizininkų.

 

Lietuvos badmintono federacijos buvusio prezidento Vilmanto Liorančo komentaras:

 

 

Tauragėje  išugdyti ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų žinomi badmintonininkai Genutė Baltrimaitė, Rimas Lavrukaitis, Antanas Mizgiris, Neringa Karosaitė, Egidija Laurišaitė, Darius Čepauskas, Dovydas Razas, Ramūnas Stapušaitis ir daugelis kitų.  Tauragiškiai badmintonininkai, vadovaujami Jono Šilerio,   pergales skynė - Estijoje, Latvijoje, Prancūzijoje, Slovėnijoje, Olandijoje, Belgijoje, Norvegijoje, Danijoje, Lenkijoje ir kitur.

 

2013 metais Jonas išrinktas Metų sporto žmogumi „Tauragės metų žmogaus rinkimuose“.

Yra apdovanotas Tauragės rajono savivaldybės garbės ženklu „Už nuopelnus Tauragės rajonui“ ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto „Citius. Altius. Fortius“ prizu.

Pastaruosius 26 metus Jonas Šileris vadovavo badmintono klubui „Volanus“.

 

Užuojauta šeimai, sporto ir badmintono bendruomenei.

 

J. Šileris bus pašarvotas didžiojoje „Rimtijos“ laidojimo namų salėje ketvirtadienį, nuo 16 iki 21 val. Penktadienį velionis bus išvežtas kremuoti, nuo 13 iki 15 val. laidojimo namų salėje stovės urna su jo palaikais. 15 val. urna bus išvežta į Papušynio kapinių kolumbariumą.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Aktualijų laida „Mūsų savivalda“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Dronas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Onija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Bajorsta

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti