Tauragė kviečia Europą eiti už tvarumą – žingsniai virs 10 tūkst. medžiųRugsėjo 2, 2022

Tauragė kviečia Europą eiti už tvarumą – žingsniai virs 10 tūkst. medžių

Šiandien tvarumo ir aplinkosaugos temoms patenkant į kiekvienos šalies prioritetų sąrašo viršų, 100 Europos miestų žengė reikšmingą žingsnį pirmyn ir tapo bendruomenėmis, oficialiai siekiančiomis tapti klimatui neutraliomis iki 2030-ųjų. Siekiant šio tikslo miestai susibūrė kasdieninius judėjimo įpročius keičiančiame žingsnių iššūkyje, kurio tikslas –  išsiaiškinti, kuris Europos miestas yra pats tvariausias.

 

Kuri bendruomenė – tvariausia?
Ėjimas – efektyviausias ir paprasčiausiais būdas kiekvienam prisidėti prie darnaus judumo pokyčių. Dėl šios priežasties vienu iš 100 klimatui neutralių miestų iki 2030-ųjų siekianti tapti Tauragė metė žingsnių iššūkį visai Europai: pakvietė eiti už savo miestą ir išsiaiškinti, kuris iš jų yra pats tvariausias.
 

100 tvariausių miestų žingsnių iššūkio dalyviai – miestai, patekę į oficialią Europos Komisijos miestų misiją ir kryptingai siekiantys įgyvendinti sprendimus, leisiančius savo pėdsaką aplinkai sumažinti iki minimalios ribos.

„Nuo Vokietijos iki Slovakijos, nuo Prancūzijos iki Graikijos – dešimtys Europos miestų palaiko ir jungiasi prie 100 tvariausių miestų iššūkio. Visi mes turime bendrą tikslą, tačiau esame įsitikinę, kad vienintelis būdas pasiekti jį yra suvienyti miestų bendruomenes vieningam darbui. Pasitikdami Europos judumo savaitę kviesime kiekvieno iš šių 100 miestų gyventoją keisti kasdienius judėjimo įpročius draugiškesne aplinkai linkme ir prisijungti prie smagaus miestų žingsnio iššūkio „#walk15“ programėlėje“, – sako Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas.

 

  • Tauragė kviečia Europą eiti už tvarumą – žingsniai virs 10 tūkst. medžių
  • Tauragė kviečia Europą eiti už tvarumą – žingsniai virs 10 tūkst. medžių

Pranešimas spaudai

Taip pat skaitykite

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
www.tauragejazz.lt
https://www.facebook.com/Bijot%C5%B3-dvaro-festivalis-101096875976727/
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.facebook.com/mamuunija/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti