Tauragė mini tarptautinę džiazo dieną - po pertraukos vėl grįžta „Džiazas ant pagalvėlių“Balandžio 18, 2023

Tauragė mini tarptautinę džiazo dieną - po pertraukos vėl grįžta „Džiazas ant pagalvėlių“

Balandžio 30-ąją švenčiama Tarptautinė džiazo diena. Tauragė jau penktą kartą minės šį įvykį – balandžio 27 dieną, po pertraukos dėl pandemijos vėl grįžta projektas „Džiazas ant pagalvėlių“.

 

„Tarptautinė džiazo diena minima visame pasaulyje, o mes turėdami tarptautinį festivalį ir puikią publiką, džiaugiamės galėdami būti šio pasaulio kultūros judėjimo dalis. Savotiškai žaismingas džiazo kultūros projektas, organizuojamas jau penktą kartą, prigijo ir tapo tauragiškių mėgiamas. Labai džiaugiuosi, kad vėl galime pasimatyti Kolegijos trečio aukšto fojė, netradicinėje aplinkoje, pasinerdami į džiazo dvasią su unikaliu trio“,- sako Diana Vaitiekienė, Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė.

 

Vakaro metu koncertuos trio – Neda Malunavičiūtė (vokalas, fleita), Vytautas Labutis (saksofonai, bosinis klarnetas) ir Richardas Banys – fortepijonas. Tai ne pirmas šio jau penkerius metus gyvuojančio kolektyvo koncertas Tauragėje, ir visada šie džiazo korifėjai po koncerto būna palydimi gausiomis ovacijomis. Nenuostabu – nuo 1990-ųjų gyvuojantį tandemą visada traukė eksperimentai. Per ilgus partnerystės metus Vytautas ir Neda išsiugdė nepakartojamą telepatinį bendravimo stilių ir ansamblio pojūtį, kurie leidžia jiems įgyvendinti bet kokius sumanymus. Jų improvizacijų žodynas – neišsemiamas. Trio atlieka savo originalių bei kitų autorių kompozicijų programą.

 

Renginio organizatoriai rekomenduoja pasiimti sulankstomą kėdutę ar patogų sėdmaišį – taip koncertas taps jaukesnis ir patogesnis!

 

Balandžio 27 d., 18 val.

Kauno kolegijos Tauragės skyrius, III a. fojė

Renginys nemokamas

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
http://www.moto-way.lt/
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti