Tauragėje aptikta dar viena nelegali keturkojų veisyklaVasario 23, 2021

Tauragėje aptikta dar viena nelegali keturkojų veisykla

Tauragės Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai, Tauragės miesto gyventojos namuose, aptiko galimai nelegalią šunų veisyklą. Tarnyba apie šį atvejį iš karto informavo policijos pareigūnus.

Pareigūnai moters namuose aptiko net 27 šunis (jorkšyrai, maltos bišonai ir pudeliai), iš jų 15 jauniklių. Visi šunys buvo perduoti VšĮ "Būk mano draugas" gyvūnų prieglaudos atstovei.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės departamento vadovas Kęstutis Patašius Tauragės radijo žinioms faktą apie aptiktą dar vieną įtariama nelegalią šunų veisyklą patvirtino, pasak vadovo, galimai nelegalią veisyklą aptikti padėjo institucijų ir savanorių bendradarbiavimas.

 

 

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, vyksta šuniukų ekspertizė. Nuo praėjusių metų kartu su gyvūnų globėjais tarnybos aptiko ir keturkojus konfiskavo iš šešių galimai nelegalių šunų daugyklų Tauragėje ir rajone, gyvūnų globėjai kartu su pareigūnais prašo piliečių žinančių apie netinkamomis sąlygomis laikomus gyvūnus pranešti atsakingoms institucijoms arba policijos pareigūnams.

 

Tauragesradijas.lt

Tauragės AVPK nuotr.

  • Tauragėje aptikta dar viena nelegali keturkojų veisykla
  • Tauragėje aptikta dar viena nelegali keturkojų veisykla
+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Dronas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
KC virtualus turas
Stokker
Onija
Tauragės žinios
Tauragės žinios

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti