Tauragėje duris atvers NŽT asmenų aptarnavimo kabinetasKovo 29, 2024

Tauragėje duris atvers NŽT asmenų aptarnavimo kabinetas

Siekdama padidinti Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) paslaugų prieinamumą, nuo 2024 m. balandžio 2 d. NŽT atnaujina asmenų aptarnavimą rajonuose, buvusiose NŽT patalpose. Gyventojai gyvai bus priimami kiekvieną antradienį 46-iuose padaliniuose.

 

NŽT darbuotojai atvykusiems interesantams suteiks bendro pobūdžio informaciją NŽT kompetencijos klausimais. Pavyzdžiui, kaip tinkamai užpildyti prašymą dėl sutikimų įsigyti žemės ūkio paskirties žemės, kur galima rasti informaciją apie rinkliavas, kokiu telefonu reikėtų kreiptis į skambučių centrą ir pan. Taip pat NŽT specialistai priims registruoti gaunamus dokumentus.

 

Daugiau informacijos teikiama Nacionalinės žemės tarnybos svetainės https://nzt.lrv.lt/lt/ Asmenų aptarnavimo skiltyje bei paskambinus Skambučių centro telefonu +370 706 86 666.

 

Registracijos į asmenų aptarnavimo punktus sistema bus parengta artimiausiu metu, o apie registracijos priemones ir būdus pranešime artimiausiu metu.

Asmenų aptarnavimas gyvai vieną dieną per savaitę (antradieniais) vyks šiose patalpose - Klaipėdos apygardos žemės tvarkymo ir administravimo skyriuje:

  1. Vasario 16-osios g. 6, Tauragėje
  2. Dariaus ir Girėno g. 120A, Jurbarke
  3. Lietuvininkų g. 8, 99185 Šilutėje
  4. Dariaus ir Girėno g. 6, 75135 Šilalėje

 

 

Pranešimas spaudai

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti