Tauragėje lankėsi ELVIS autobusasRugsėjo 16, 2023

Tauragėje lankėsi ELVIS autobusas

ELVIS autobusas – tai po įvairius Lietuvos miestus ir atokiausius kaimus keliaujanti biblioteka, skirta vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems sunku skaityti.
 

Praėjusią savaitę ELVIS autobuso komanda atvyko į Tauragę – lankėsi B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje, taip pat Mažonų, Batakių bei Skaudvilės miesto filialuose. ELVIS atstovai papasakojo, kas yra garsinės knygos, žurnalai, parodė, kaip jais naudotis. Gyventojai galėjo gauti atsakymus į rūpimus klausimus apie akių sveikatą, nes kartu su ELVIS darbuotojais atvyko ir optometrininkas. Norintys klausyti garsinius leidinius, lankytojai, gavę reikiamą pažymą, galėjo iškart užsiregistruoti sistemoje, gauti įrangą ir tapti ELVIS vartotojais.

 

Primename, kad ELVIS vartotojais gali tapti asmenys, kuriems rega silpsta dėl amžiaus ar ligos, taip pat: vaikai, turintys mokymosi ar raidos sutrikimų, vaikai ir suaugusieji, turintys skaitymo sutrikimą (disleksiją), silpnaregiai ir neregiai, asmenys, kurie dėl fizinės negalios ar ligos negali laikyti knygos rankose, perversti puslapių, ilgai sėdėti;

 

ELVIS fonduose saugoma tūkstančiai pavadinimų populiarių įgarsintų knygų (tarp jų – ir įgarsintos knygos, skirtos vaikams), įgarsintų žurnalų, filmų su garsiniu vaizdavimu, skaitmeninių knygų (PDF, DAISY, EPUB formatais), skaitmeninių Brailio leidinių, garso spektaklių. Virtualią biblioteką ELVIS sukūrė ir administruoja Lietuvos audiosensorinė biblioteka (LAB), aptarnaujanti ne tik neregius, bet ir kitus asmenis, negalinčius skaityti įprasto spausdinto teksto.

Norinčius naudotis ELVIS teikiamomis paslaugomis, kviečiame kreiptis į Tauragės B. Baltrušaitytės viešąją biblioteką.

 

  • Tauragėje lankėsi ELVIS autobusas
  • Tauragėje lankėsi ELVIS autobusas
  • Tauragėje lankėsi ELVIS autobusas

Pranešimas spaudai

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti