Tauragėje penktasis koronaviruso atvejis - jau turime pirmą klasterinį (vietinį) užsikrėtimąBalandžio 4, 2020

Tauragėje penktasis koronaviruso atvejis - jau turime pirmą klasterinį (vietinį) užsikrėtimą

Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas ryšiams su visuomene Kasparas Bertašius praneša, jog balandžio 4 dieną nustatytas naujas, penktasis koronaviruso atvejis Tauragės rajone. COVID-19 infekcija po tyrimų nustatyta Tauragės PSPC greitosios medicinos pagalbos darbuotojui. Asmuo nebuvo išvykęs į užsienį, vadinasi turime pirmą klasterinį (vietinį) užsikrėtimą. Remiantis pirmine informaciją asmuo neturėjo kontaktų su sergančiais arba grįžusiai iš užsienio, todėl kol kas negalima nustatyti kaip GMP darbuotojas užsikrėtė.

 

Balandžio 2d. asmuo pajuto pirmuosius COVID-19 požymius - temperatūrą, slogą, gerklės skausmą. Sekančią dieną Tauragės mob. punkte atlikto tyrimą, ir šiandien gavo informaciją apie užsikrėtimą.

Asmuo šiuo metu gydomas ambulatoriškai namuose. 6 GMP darbuotojai kurie turėjo kontaktą, taip pat yra informuoti ir saviizoliuoti, jiems bus atliktas COVID-19 tyrimas. NVSC renka duomenis kiek artimų kontaktų turėjo paramedikas. Visi asmenys bus nustatyti, su jais bus susisiekta ir nurodyta saviizoliuoti bei atlikti tyrimus.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Atvirų pokalbių laida ,,BE KAKLARYŠIO“ /Laidos kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
ataskaita.taurage.lt
http://www.repulsus.lt/
Simkus
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti