Tauragėje svečiuojasi ir stovyklauja vaikai iš UkrainosBirželio 21, 2018

Tauragėje svečiuojasi ir stovyklauja vaikai iš Ukrainos

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas pasitiko 20 - ties vaikų grupę su lydinčiais asmenimis iš Ukrainos, Ternopilio miesto. Jau tapo gražia tradicija kasmet į Tauragėje rengiamas vaikų stovyklas pakviesti vaikus iš Ukrainos. Į Lietuvą kviečiami tie vaikai, kurių šeimos nukentėjo kariniame konflikte Rytų Ukrainoje. Šią vasarą Lietuvoje atostogauti planuoja 3 vaikų grupės iš Ukrainos.

 

Lydimi savo mokytojų, moksleiviai Administracijos direktoriaus pavaduotojo Vytauto Navicko, mero patarėjos Sigutės Kiupelienės buvo sutikti Savivaldybės mažojoje posėdžių salėje. Administracijos direktoriaus pavaduotojas trumpai pristatė Tauragės kraštą, papasakojo apie Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimą, pademonstravo filmą „Tauragė - miestas, kuriame malonu gyventi“, apsikeitė prisiminimo dovanėlėmis. Svečius iš Ukrainos lydi Tauragės Versmės gimnazijos moksleivė Elena Ishambetau.

 

Tauragės rajono savivaldybės organizuojamos viešnagės leidžia vaikams puikiai praleisti laiką, bent trumpam užmiršti skaudžią realybę, susirasti naujų draugų, praplėsti akiratį. Svečiai gyvena Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje. Lietuvoje vaikai svečiuosis penkias dienas. Atostogų metu ukrainiečiai susipažins su Tauragės kraštu, lankysis Šilalės, Jurbarko rajone, Palangoje aplankys gintaro muziejų, J. Basanavičiaus gatvę, Grafų Tiškevičių alėją, pramogaus Taurų nuotykių parke Tauragėje.

 

Šios grupės  iš Ukrainos užimtumu rūpinasi Lietuvos šaulių sąjunga, Tauragės apskrities LDK Kęstučio šaulių 7-oji rinktinės vadas ats. mjr. Kęstutis Bauža. Ekskursijas, vaikų vasaros stovyklas  organizuoja Tauragės, Šilalės, Jurbarko ir Palangos savivaldybės.

 

 

Tauragės Radijo inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Ryto programa „Labas rytas! Geras rytas!“
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti