Tauragėje uždarytas narkotinių medžiagų platinimo taškasKovo 4, 2020

Tauragėje uždarytas narkotinių medžiagų platinimo taškas

Tauragės AVPK pareigūnai vasario 29 d. apie 12.00 val. Tauragėje, Stoties gatvėje, praėjusį sekmadienį apie 12.00 val. Stoties gatvėje sulaikė keturis, gim. 1996 m., 1993 m., 1999 m. ir 1998 m., Tauragės miesto gyventojus, kurie platino narkotines medžiagas.

 

Asmenys sulaikyti po to, kai vienas iš šių asmenų 2020 m. vasario 28 d. apie 22.30 val. Tauragėje, K. Donelaičio gatvėje, pardavė pirkėjui, gim. 1996 m., apie 3 g. narkotinių medžiagų, vadinamos ,,žolės”. Tyrimo metu nustatyta, kad asmenys buvo sukūrę verslą, t. y. narkotines medžiagas pardavinėdavo iš namų. Prekybos ,,kioskelis” veikdavo visą dieną, bet klientai norėdami įsigyti narkotinių medžiagų vykdavo ,,darbo valandomis”.

 

Siekiant, kad verslas būtų pelningas ir su įkalčiais neįkliūtų policijos pareigūnams, tauragiškiai narkotines medžiagas slėpdavo slėptuvėse, kieme ar sandėliuke užkasdami po žeme. Kratos metu, pasitelkus Valstybės sienos apsaugos tarnybos kinologus buvo rasta po žeme slėptos narkotines medžiagas. Iš viso paimta apie 100 gramų kanapių bei tablečių „Extazy“, taip pat narkotinių medžiagų pakavimui ir svėrimui naudotos priemonės bei kiti tyrimui reikšmingi daiktai.

Tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų tyrimų skyrius.

 

 

  • Tauragėje uždarytas narkotinių medžiagų platinimo taškas
  • Tauragėje uždarytas narkotinių medžiagų platinimo taškas
  • Tauragėje uždarytas narkotinių medžiagų platinimo taškas

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Gero apetito!“ Muzika pietaujantiems
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Reklamos priedai
Kauno kolegija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti