Tauragės 513-asis gimtadienis įvyks, bet bus kitoksGegužės 29, 2020

Tauragės 513-asis gimtadienis įvyks, bet bus kitoks

Nors koronavirusas ir karantinas sustabdė įprastą miesto šventę su gausybe renginių ir koncertų, tačiau tai ne kliūtis kiekvienam iš mūsų paminėti Tauragės miesto 513-ąjį gimtadienį. Birželio 6 dieną pasikvieskite draugą ar šeimos narius ir praleiskite dieną linksmai bei šventiškai. Tiems, kuriems pritrūks idėjų ir pramogų, Tauragė turi parengusi keletą siurprizų.

 

Birželio 6 d. atvykite automobiliu į Taurų nuotykių parką, kuriame visą dieną bus rodomi įvairūs filmai. Pirmoje dienos pusėje vyks animacinių filmų „Šuniškas pokštas“ (11.00 val.) ir „Baltoji iltis“ (14.00 val.) peržiūros. Vakare bus rodoma komedija „Mažulė Džeksi“ (17.00 val.) ir kriminalinis filmas „Ištraukti peiliai“ (20.00 val.), o mėgstantiems siaubo žanrą  –  „Šėtono vaikas 2“ (23.00 val.). Detalesnę informaciją ir registracijos formą rasi Tauragės rajono savivaldybės „Facebook“ puslapyje.

 

Miesto šventės proga tauragiškiai kviečiami parsisiųsti mobiliąją programėlę „Walk15“ ir dalyvauti ekologijos iššūkyje. Iniciatyvos tikslas – prisidėti prie CO2 taršos mažinimo ir iki rugsėjo 1 dienos visiems iššūkio dalyviams kartu aplink Žemę apeiti 30 kartų. Už kiekvieną apeitą kartą bus užauginti ne tik virtualūs, bet ir tikri medžiai. Iššūkiui startą duos Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, pasodindamas pirmąjį medelį ir išlydėdamas 30 žygeivių į 30 km žygį gražiausiais Tauragės maršrutais. Iniciatyvos pradžia – 12.00 val.  Norint prisijungti prie šio iššūkio, tereikia į savo išmaniuosius telefonus parsisiųsti mobiliąją programėlę „Walk15“, kurioje rasite įkeltas pėsčiųjų trasas Tauragės mieste ir rajone. Visa informacija apie iššūkį čia:

 

13.00 val. J. Viktoro Kalvano parke vyks ilgai laukta skulptūrinės kompozicijos „Sėkmės deivė“ atidengimo ceremonija. Išskirtinis paminklas, kurį miestui dovanoja „Rotary“ klubas, skirtas įamžinti tauragiškio, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Regimanto Midvikio atminimą.

15.00 val. Tauragės pilies menėse įvyks Tauragės garbės piliečio regalijų įteikimas  Juzefai Bružienei. Ši menininkė didžiąją gyvenimo dalį dirbo kultūrinį darbą, mezgė ir modeliavo rūbus, sukūrė apie 500 darbų. Menininkės parodos buvo rengiamos ne tik Tauragėje, bet ir įvairiose šalyse, o  ilgamečių ryšių dėka iki šiol vyksta mainų kultūrinės  programos.

 

Šiek tiek kitaip, saugiai, su deramu atstumu, atčiau pilni optimizmo ašvęskime Tauragės 513-ąjį gimtadienį!

 

  • Tauragės 513-asis gimtadienis įvyks, bet bus kitoks

Tauragesradijas.lt inform. / Facebook nuotr.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Tėvo diena
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Onija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Bajorsta
Komercinė fotografija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti