Tauragės apskrities 47 kultūros ir meno projektams paskirstyta daugiau kaip 266 tūkst. eurųKovo 1, 2023

Tauragės apskrities 47 kultūros ir meno projektams paskirstyta daugiau kaip 266 tūkst. eurų

Lietuvos kultūros taryba paskyrė finansavimą Tolygios kultūrinės raidos programai. Pirmajame jos etape Regioninės kultūros tarybos paskirstė daugiau kaip 2,6 mln. eurų, finansuoti 443 kultūros ir meno projektai devyniose Lietuvos apskrityse. Projektus vertinę regioninių kultūros tarybų nariai pastebėjo, kad dominuoja tęstiniai, tradiciniai festivaliai ir šventės, bet taip pat kuriasi meno rezidencijos, ieškoma naujų būdų įtraukti vietos bendruomenes į kultūros projektus ne tik juos stebint, bet ir aktyviai įsijungiant į veiklas. Jau nuo šiandien Panevėžio, Šiaulių, Telšių ir Utenos apskrityse veikiančios organizacijos ir kūrėjai gali dalyvauti antrajame konkurse.

 

Tauragės apskrities 47 kultūros ir meno projektams paskirstyta daugiau kaip 266 tūkst. eurų. Finansavimas skirtas festivaliams ir šventėms, edukacijoms, stovykloms, kūrybinėms dirbtuvėms, plenerams, kultūros paveldui aktualizuoti, Juozo Gudavičiaus 150-am jubiliejui paminėti. Pasak Tauragės apskrities regioninės kultūros tarybos atstovų, bus finansuojami projektai, kurie Tauragės apskrities kaimų ir miestelių bendruomenėms sukurs naujas kultūrines patirtis, padės atrasti profesionalųjį meną bei vietos istorijos ir kultūros objektus. Tikimasi, jog įgyvendinus projektus vietos kūrėjai įgis naujų kūrybinių impulsų, patirčių, o projektų dalyviai, vietos gyventojai – pažinimo bei naujų kompetencijų.

Plačiau susipažinti apie Lietuvos kultūros tarybos paskyrtą finansavimą Tolygios kultūrinės raidos programai galima čia.

 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
renginiai
lions
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
Šilalės artojas
taurage2023.lt
https://idejatauragei.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti