Tauragės apskrities jaunieji ugniagesiai varžėsi sąskrydyjeBirželio 4, 2018

Tauragės apskrities jaunieji ugniagesiai varžėsi sąskrydyje

Tauragės apskrities jaunieji ugniagesiai paskutinę pavasario dieną rinkosi Pagėgių A. Mackaus gimnazijos stadione į sąskrydį. Šis sąskrydis buvo tradicinis, ketvirtus metus vykstantis skirtingose Tauragės apskrities savivaldybėse. Pirmasis sąskrydis vyko Tauragėje, antrasis – Šilalėje, o trečią organizavo Jurbarko ugniagesiai.

 

Karšti vasariški orai nesutrukdė kelias valandas pasivaržyti tarpusavyje aktyviose su gaisrine tematika susijusiose užduotyse. Pirmiausia savo jėgas išbandė ugniagesių būrelių kapitonai – kapitonų rungtyje.. Greičiausias rungtyje buvo Šilalės jaunasis ugniagesys Arūnas Rimkus, beveik 2 sekundėmis atsiliko kolega iš Jurbarko – Andrius Šarapovas, o šeimininkų komandos kapitonas Mantas Lacis liko trečias. Komandinės rungtys prasidėjo nuo estafetės „Kliūčių ruožas“,  greičiausi šioje rungtyje buvo šeimininkai pagėgiškiai, antri liko šilališkiai, o treti – jurbarkiškiai. Išskirtinai priešgaisrine tematika parengtoje estafetėje „Ugniagesio keliu“ visas jaunųjų ugniagesių skyrius iš penkių narių turėjo apsirengti ugniagesių apsauginėmis aprangomis, nešti nukentėjusį komandos narį su neštuvais  ir atlikti kovinį išsidėstymą. Greičiausi šioje rungtyje buvo jaunieji ugniagesiai iš Jurbarko, antri liko šilališkiai, o treti šeimininkai. Varžybų pabaigai jaunieji ugniagesiai žaidė mažąjį futbolą. Dvejas rungtynes laimėjo Šilalės jaunieji ugniagesiai, vienerias Pagėgių, o Jurbarko jaunieji ugniagesiai neprilygo varžovams žaidžiant futbolą.

 

Susumavus visus rungčių rezultatus bendrą pirmą komandinę vietą laimėjo ir aukso spalvos medaliais pasipuošė jaunieji ugniagesiai iš Šilalės, antrą su sidabro spalvos medaliais – Jurbarko jaunimas, o treti su bronzos spalvos medaliais – Pagėgių ugniagesiukai. Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Mindaugas Mikutavičius pasveikino ir apdovanojo diplomais, medaliais ir valgomais prizais visus dalyvavusius ir pasidžiaugė, kad sąskrydis praėjo sklandžiai. Pirmos vietos laimėtojai šilališkiai iškovojo teisę dar vienerius metus saugoti pereinamąja sąskrydžio taure, kurią praeitais metais iškovojo.

 

Jaunieji ugniagesiai po sąskrydžio aplankė VSAT prie VRM Pagėgių rinktinės Bardinų užkardą, kurioje buvo supažindinti su pasieniečių darbu, specifika ir parodyti šaunamieji ginklai, naudojamos technikos ir įrangos pasieniečių darbe. Vėliau jaunimui pravesta ekskursija ant Rambyno kalno ir regioninio parko lankytojų centre. Galima tik pasidžiaugti motyvuotu Tauragės apskrities jaunimu, kad domisi priešgaisrine tematika ir dalyvauja jaunųjų ugniagesių veikloje, bei kviečiame daugiau jaunimo įsitraukti į aktyvią veiklą.

 

 

Tauragės Radijo inform.

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Užimtumo tarnybos informacija apie laisvas darbo vietas
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti