Tauragės bibliotekoje įgyvendinta akcija „Padėkime ukrainiečiams sušilti“ Vasario 2, 2023

Tauragės bibliotekoje įgyvendinta akcija „Padėkime ukrainiečiams sušilti“

Dar gruodžio pabaigoje kartu su EUROPE DIRECT Tauragė paskelbta akcija, kviečianti megzti ir dovanoti kojines Ukrainos žmonėms, sulaukė didžiulio susidomėjimo. Žmonės nešė savo megztas ar pirktas kojines, kepures. Surinkta 344 vyriškų, 282 moteriškų, 242 vaikiškų porų kojinių. Taip pat paaukota 90 kepurių ir 8 poros pirštinių. Iš viso surinkta 966 vienetai šiltų kojinių, kepurių ir pirštinių.

 

Išskirtinį Ačiū tariame Tauragės Jovarų pagrindinei mokyklai, kurios direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Butkienė kartu su ukrainiete mokytoja Tanara Ogente paskatino  mokyklos bendruomenės dalyvavimą šioje akcijoje – bibliotekai pristatyta net 511 porų kojinių. Jovarų pagrindinėje mokykloje mokosi net 43 nuo karo pabėgusių šeimų vaikai. Tokia akcija mokykloje parodo teigiamą bendruomenės požiūrį, palaikymą besiintegruojantiems jauniesiems ukrainiečiams ir atjautą karo zonoje likusiems gyventi jų tėvynainiams.

 

Širdingai dėkojame Baltrušaičių, Skaudvilės, Adakavo, Mažonų ir Kunigiškių bibliotekininkėms, kurios paskatino savo bendruomenes prisidėti prie šios akcijos. Taip pat dėkojame Tauragės senjorų klubui „Subuvimas“, moterų labdaros klubui „Inner wheel“ bei Trečiojo amžiaus universiteto moterims.

 

Be galo dėkojame ir Elenai Jonušienei, kuri atnešė virš 80 savo rankomis numegztų kepurių – moteris jas mezgė nuo karo Ukrainoje pradžios. Dėkojame Sakartvele gyvenančiam pradinukui Lukui Kandelakiui, kuris atostogų metu Tauragėje, pamatęs akcijos skelbimą, paskatino savo šeimą prisidėti. Ačiū Onai Kurlinkienei, kuri  pristatė supakuotas ir saldumynais papildytas dovanėles. Taip pat dėkojame Nijolei Jonikienei, Sonatai Vaitiekienei, Petronėlei Stulgienei, Algimantui Tamošiūnui, Pranui Kinderiui, Stanislavai Augelskienei, Genovaitei Mozerienei, Aldonai Gedvilienei, Gitanai Šturmienei ir visiems kitiems tauragiškiams už solidarumą su Ukraina ir didelę širdį.

 

Kojinių ir kitų šiltų rūbų siuntą mielai sutiko nuvežti Lietuvos rašytojų sąjungos atstovai – Marius Burokas ir Donatas Petrošius. Simboliška, kad bibliotekos iniciuotos akcijos labdarą pristatys rašytojai.

 

Tauragės rajono savivaldybės B. Baltrušaitytės viešoji bibliotekos inform.

  • Tauragės bibliotekoje įgyvendinta akcija „Padėkime ukrainiečiams sušilti“
  • Tauragės bibliotekoje įgyvendinta akcija „Padėkime ukrainiečiams sušilti“
  • Tauragės bibliotekoje įgyvendinta akcija „Padėkime ukrainiečiams sušilti“
+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro pasakaitė“ /kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
renginiai
lions
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
Šilalės artojas
taurage2023.lt
https://idejatauragei.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti