Tauragės gatvėse – intriguojančios Supermoto lenktynėsLiepos 23, 2020

Tauragės gatvėse – intriguojančios Supermoto lenktynės

Tauragėje pirmą kartą miesto gatvėse vyks Lietuvos „Supermoto“ čempionato II-asis etapas, o varžybų metu, Vytauto stadione žiūrovai galės apžiūrėti įdomius ir išskirtinius motociklus. Smagu pasidžiaugti, kad lenktynėse dalyvaus ir mūsų tauragiškiai: Justas Bučinys ir Rimgaudas Gruzdys tarp visų 80 tarptautinių komandų.

 

„Supermoto“ – tai kelių motosporto disciplinų miksas, reikalaujantis maksimalaus pasirengimo ir profesionalumo. Didžiausi „Supermoto“ varžybų dalyvių iššūkiai – besikeičianti danga ir sukibimas, tramplinai, didelis greitis trumpoje trasoje, nes ši disciplina sujungia kroso (bekelė) ir žiedo (asfaltas) elementus. Ši rungtis yra labai intensyvi, panašiai kaip krosas, tik vyksta daugiausiai ant asfalto. Todėl čia varžosi daugybė atletų, kuriuos galite matyti žiedo bei kroso varžybose. Dalyviai važiuoja „krosiniais“ motociklais, apautais „plentinėmis padangomis“, Supermoto“ klasės. 

 

Dalyviai pagal amžių, patirtį ir motociklų technines galimybes skirstomi į kelias klases: S5, SM Street, SM50, S4, S2, S1, SM Junior, SuperQuad. SM Street klasės dalyviai važiuoja gatviniais motociklais, apautais gatvinėmis padangomis. S5 – Pradedantieji, kurių motociklai galingesni, patobulinti. Vaikai (SM50) važiuoja trasą be bekelės. S4 čempionatinė klasė, važiuojanti tik asfaltu, S2 – bekelė ir asfaltas bei pati aukščiausia S1, kurie varžosi profesionaliausi atletai, važiuojantys ir bekele, ir asfaltu. SM Junior bando jėgas bekelėje ir asfalte. O keturračiai Super Quad turi įveikti bekelę ir asfalto trasą.

 

Supermoto“ sumanytoju laikomas Gavinas Trippe'as, kuris 1979 m. pasiūlė̇ naują varžybų̨ formatą̨, kaip TV laidos „Wide World of Sports“ programos dalį, pavadinimu „Superbikers“. Tai lyg „All-Star“ varžybos, kuriose geriausi atskirų disciplinų motociklininkai varžėsi dėl visų laikų geriausio lenktynininkų titulo.

 

 

Tauragiškiams primename, kad nuo šeštadienio ryto iki 19 val. kai kuriose gatvėse dėl varžybų bus ribojamas eismas ribojimus šiose gatvių atkarpose: Vytauto g. (nuo Jūros g. iki Ramovės g.), Ramovės g. (nuo Vytauto g. iki Jūros skg.), Jūros g. (nuo Vytauto g. iki Jūros skg.) ir  Jūros skg. (nuo Jūros g. iki Ramovės g.).

Varžybų startas bus duotas šeštadienį 13 val.

 

Data: 2020 m. liepos 25 diena.

Laikas: nuo 13.00 iki 18.00 val.

Vieta: Vytauto stadionas, Vytauto g. 140, Tauragė

 

  • Tauragės gatvėse – intriguojančios Supermoto lenktynės
  • Tauragės gatvėse – intriguojančios Supermoto lenktynės
  • Tauragės gatvėse – intriguojančios Supermoto lenktynės

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Atvirų pokalbių laida ,,BE KAKLARYŠIO“ /Laidos kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Komercinė fotografija
www.tauragejazz.lt
Visit Pagėgiai

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti