Tauragės koronaviruso savanorio dienoraštis (video)Kovo 26, 2020

Tauragės koronaviruso savanorio dienoraštis (video)

„Pasirodo daug kam įdomu kaip mes gyvenam ir ką veikiam, tad pasidalinsiu įspūdžiais ir iš šios dienos. Diena ilga, apie 14-os valandų, tačiau visa praleista prasmingai. Šiandien teko pamatyti dvi labai skirtingas tautiečių puses. Pirmoji tai matoma video, ta pusė kurios bijojome, bet nujautėme, kad tikrai neišvengsim. Gerokai išgėrę, agresyvūs ir neturintys absoliučiai jokios pagarbos pareigūnams, ką jau kalbėti apie mus. Du policijos ekipažai, ant ausų pakelta visa komanda savivaldybėje, visa rajono valdžia... tam, kad galėtume apgyvendinti tokius ponus. Galų gale asmeninis mero skambutis, ir aiškios instrukcijos ir pagaliau, po gerų dvidešimt minučių tokių "diskusijų" - ramybė. Sudirbo visas mechanizmas ir sudirbo gerai ir greitai. Tačiau dėl ko..?


Kita medalio pusė, tai sekantys kraštiečiai. Atvyko taip pat su policijos palyda, lygiai taip pat pavargę, nevalgę, su krūva klausimų... Tačiau per didelį atstumą prakalbėjus pirmas 15 minučių, norisi kalbėti dar ir dar... Kraštiečiai šviesūs ir išsilavinę, į visą situaciją žiūri su humoru, „pasibėdavojam“ vieni kitiems apie savo vargus ir sunkumus, pasijuokiam iš situacijos ir jau kraustomės į kambarius...

 

 

Atsigauna siela, vėl kyla motyvacija judėti toliau. Bandome pamiršti blogas patirtis ir fokusuotis į gerąsias. O gero yra daug! Situacija su priverstiniu izoliavimu tvarkosi, tikimės per ateinančią dieną susitvarkys iki galo ir nebeteks būti tokiose situacijose. tuo rūpinasi mūsų meras su visa savo komanda ir tai tikrai ramina. Izoliuotieji iš praeitos nakties gavo progą pailsėti, sušilti, pavalgyti ir šiandien jau šviečia visai kitomis spalvomis, bendraujame puikiai, skundų jokių neturi, o maistas sakė 11/10.

 

Kad ir kaip smagu, namai laukia. Tikimės, jog artimiausiu metu galėsime paleisti kolegas "į laisvę", kur jie sėkmingai pabaigs saviizoliacijos laikotarpį savo namuose.
 

Savanoriai kaip niekada aktyvus, turime penkis aktyvius saviizoliacijos punktus, kiekviename iš 2-3 savanorių sudarytos komandos. Didelis būrys savanorių pasisiūlė stebėti kameras iš namų, tad punktų saugumas tikrai užtikrinamas. O nuo rytojaus pirmieji savanoriai pradeda labai atsakingą darbą mobiliame tepinėlių ėmimo punkte.
Turime sunkumų, tačiau kuo toliau, tuo efektyviau ir tiksliau su jais tvarkomės. Viskas bus gerai!“

 

Kalba netaisyta. Išvadas pasidarykite patys. Palinkėkime stiprybės savanoriams kovai su COVID-19 Tauragės rajone.

Lauryno Kryžausko mintys ir video

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti