Tauragės krepšinio klubas netrukus pradės pasirengimą naujam sezonuiRugpjūčio 17, 2017

Tauragės krepšinio klubas netrukus pradės pasirengimą naujam sezonui

Pavasarį laimėję Regionų krepšinio lygos čempionų titulus ir patekę į aukštesnę, Nacionalinę krepšinio lygą, Tauragės krepšininkai netrukus pradės pasirengimą naujam sezonui. Šiuo metu baigiama komplektuoti komanda, vyriausiasis komandos treneris Edvardas Žemgulis džiaugiasi, kad pavyko išlaikyti komandos branduolį, kurį ateinančiame sezone dar pastiprins stipriausiose Lietuvos krepšinio lygose rungtyniavę krepšininkai.

 

Tauragiškius labiausiai turėtų pradžiuginti Tauragės krepšinio klube jau žaidęs, gerai visiems pažįstamas krepšininkas, tauragiškis Tadas Rapolavičius. Visai nesenai kartu su komanda Vasaros krepšinio lygą laimėjęs krepšinio entuziastas, paklaustas apie artėjantį NKL sezoną juokauja ir primena posakį apie blogą kareivį, kuris nenori tapti generolu.

 

- Žinote, krepšinis yra mano gyvenimas, jam atiduodu labai daug savo laiko, o žaisti aukštesnėje lygoje kiekvieno svajonė, visuomet jaučiau simpatijas Tauragės krepšinio klubui, o jei dar galėsiu būti naudingas šiai komandai, tai, manau, viskas puiku, dabar svarbu tinkamai pasiruošti artėjančiam sezonui.

 

Nuo rugsėjo prie komandos turėtų prisijungti 27 metų, 203 cm. ūgio krašto puolėjas Tomas Milinskas. Praėjusį sezoną Jonavai atstovavęs krepšininkas vidutiniškai aikštelėje praleisdavo po 20 min., atkovodavo po 5 kamuolius ir pelnydavo po 7 taškus. Tauragės krepšinio klubą taip pat sustiprins ir centro puolėjas, iš Šakių į Tauragę persikeliantis, Rokas Čepanonis, pastarasis „Vyčio“ komandoje žaisdavo po beveik 20 minučių, atkovodavo po 6 kamuolius, vidutiniškai šis žaidėjas mesdavo po 7 taškus, praėjusiame NKL sezone patirta trauma jau praeityje, šiuo metu R. Čepanonis ruošiasi naujam sezonui ir jaučiasi puikiai. Prie Tauragės krepšinio klubo jau rugsėjį prisijungs ir dar vienas, jau dabar buvęs Šakių „Vyčio“ žaidėjas, Tadas Sebežiovas, tiesa, tie, kas domisi krepšiniu, ko gero šią pavardę pirmiausiai sietų su Jonavos sporto klubo pavadinimu, eilę metų šis įžaidėjas atstovavo būtent Jonavai. Naujajame sezone taip pat išvysime ir dar vieną krepšininką Andrių Aleksandrovą, šis 197 cm ūgio puolėjas praėjusį sezoną žaidė  Raseinių „Rasų“ komandoje, itin daug patirties turintis krepšininkas turėtų būti nemaža paspirtis Tauragės krepšinio klubui, Andrius Aleksandrovas yra žaidęs tokiose komandose kaip Kauno „Žalgiris“, Kėdainių „Nevėžis“, Druskininkų „Citus“. Praėjusių metų sezone šis krepšininkas per rungtynes vidutiniškai žaisdavo po 27 minutes, pelnydavo po 13 taškų.

 

Pasak komandos vadovo Gedimino Sakalausko, vis tik pirmoji užduotis komplektuojant komandą buvo išlaikyti komandos branduolį, ne vienerius metus Tauragei atstovavusius Liudą Valantiną, Liudą Radavičių, Paulių Parachomiką, puikiai į komandą įsiliejusį įžaidėją Aivarą Kvedaravičių ir pernai itin sėkmingai rungtyniavusį Tautvydą Žiobą, pastarasis Tauragei negaili gražių žodžių

-Metai Tauragėje buvo nuostabūs, todėl nieko keisto, kad Tauragė yra tas klubas, į kurį atvykti žaisti yra kažkas nepakartojamo, tiek dėl komandos draugų, tiek dėl klubą supančių žmonių ir be jokios abejonės pačių geriausių sirgalių.

 

Į komandos sudėtį bus įtraukta nemažai jaunimo, komandoje lieka Jonas Levickas, Gabrielius Bertašius, Justinas Šliažas, prie jų prisijungs Tautvydas Stankus bei Lukas Sudeikis. Tiesa, jaunieji trenerio Ovidijaus Ežerskio auklėtiniai, nors ir bus įtraukti į Tauragės krepšinio sudėtį, gali būti paskolinti Tauragės „Fortūnos – Agavos“ komandai. Šio fakto nesureikšmina Jonas Levickas

-Treniruotis su Tauragės krepšinio klubu yra fantastiška galimybė, tu gali mokytis iš patyrusių ir tai yra neįkainojama, o dėl laiko aikštelėje, kita komanda – geriausia išeitis, nesam naivūs, suprantam, kad mums reikia tobulėti, tad varžybinės patirties, jei tik bus galimybė, įgausim RKL B divizione.

 

Naujajame sezone, nebeišvysime ilgamečių Tauragės krepšinio klubo žaidėjų Pauliaus Žurnos bei Vytauto Padgurecko. Pasak trenerio Edvardo Žemgulio, nebekviesti į komandą Vytauto Padgurecko, buvo itin sunkus apsisprendimas

-Patikėkite, šis sprendimas man kaip treneriui buvo vienas sunkiausių, Vytautas Padgureckas Tauragei atidavė ir davė labai daug ir kaip žaidėjas, ir kaip žmogus, bet niekas nestovi vietoje, reikia eiti į priekį. Dirbant trenerio darbą supranti, kad pirmiausia turi galvoti apie komandą ir rezultatą.

 

Artėjantį sezoną komandoje taip pat nebeišvysime Viliaus Šumskio ir Pauliaus Abramavičiaus. Paklausti apie komandos tikslus komandos vadovas Gediminas Sakalauskas ir treneris Edvardas Žemgulis išliko lakoniški, pasak jų, sezonas dar neprasidėjo, komanda dar nepradėjo treniruotis, nauja sudėtis, nauja lyga, viskas nauja, apie kažkokius tikslus kalbėti dar sunku, į šį klausimą lengviau atsakyti bus galima ateityje.

 

Nacionalinės krepšinio lygos sezonas prasidės jau spalio pradžioje, prieš tai komanda žais ne vienerias draugiškas rungtynes, bus organizuojamas tradicinis Vytauto Bučnio atminimui skirtas turnyras, tad tauragiškiai susipažinti su jų miestą NKL pirmenybėse atstovausiančiu klubu tikrai dar turės ne vieną galimybę.

 

 

Tauragės krepšinio klubo informacija

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Flamenko
Onisa Vasaris
http://www.repulsus.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti