Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai intensyviai ruošiasi artėjančiam sezonuiRugsėjo 27, 2022

Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai intensyviai ruošiasi artėjančiam sezonui

Du rudens savaitgalius Tauragės krepšinio mokykla krepšinio mylėtojus kvietė į turnyrą Tauragė Cup 2022, turnyre savo jėgas išbandė sezonui besiruošiančios visos jaunųjų krepšininkų amžiaus grupės. Pirmieji turnyrą Tauragė Cup 2022 pradėjo 2008 m. gimusių vaikinų komanda, kurie dar prieš savaitę iškovojo pirmąją turnyro taurę. 2008 m. gimusių vaikinų komanda įveikė bendraamžius iš Jonavos bei Kelmės ir nusileido Šiaulių KA Saulė komandai, tačiau vienas pralaimėjimas nesujaukė turnyro lentelės ir nugalėtojų taurę į viršų kėlė trenerio Viliaus Klumbio auklėtiniai. Naudingiausiai komandoje žaidė Arnas Mačiūnas, jam įteikta ir atminimo taurė.

 

Dar vieną turnyro nugalėtojų taurę iškovojo 2011 m. gimę jaunieji Tauragės krepšininkai,  treneris Gintautas Kybartas, pastarieji savo jėgas Žalgirių gimnazijos sporto salėje išbandė su Kauno Žalgirio III komanda bei Jonavos sporto centro atstovais. Mažieji susikovė ir įgūdžių konkursuose, čia į krepšį taikliausiai mėtė tauragiškisTautvydas Samoška, o kamuolį geriausiai valdė taip pat Tauragės krepšinio mokyklos atstovas Dominykas Bagdonas.

 

Tą pačią dieną turnyro Tauragė Cup 2022 rungtynės vyko ir Bastilijos sporto komplekse, kur tarpusavyje varžėsi Tauragės krepšinio mokykos 2009 m. gim. komanda. Jaunieji krepšininkai  iškovojo 3 vietą, čempionų titulas ir taurė iškeliavo į Skuodą, antri liko Šiaulių krepšininkai, o ketvirti – Akmenės sporto centro atstovai. Naudingiausiai tauragiškių gretose žaidė Einaras Macijauskas.

 

Paskutinieji turnyro Tauragė Cup 2022 ginčo kamuolį išmetė patys jauniausi Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai – 2013 m. gimę berniukai. Šio turnyro taurė taip pat liko Tauragėje, jaunieji krepšinio atstovai įveikė bendraamžius iš Raseinių bei Kelmės ir pasipuošė nugalėtojų medaliais. Įgūdžių konkurse taikliausiai kamuolį į krepšį mėtė tauragiškis Vilhelmas Virbickas, o kamuolį geriausiai valdė Kelmės SC atstovas Kristupas Šedys.

 

Artėjant krepšinio sezonui, Tauragės krepšinio mokyklos vadovas Ovidijus Ežerskis dar tikisi surengti ir mergaičių krepšinio turnyrą. Krepšinio sezoną pirmieji pradės 2008 m. gimimo komandos vaikinai, kurie jau šį savaitgalį išvažiuoja į Rygoje vyksiantį 3 dienų Baltijos šalių čempionato pirmąjį turą.

  • Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai intensyviai ruošiasi artėjančiam sezonui
  • Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai intensyviai ruošiasi artėjančiam sezonui
  • Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai intensyviai ruošiasi artėjančiam sezonui

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Laida jaunimui „Nuo Jūros iki …Zumpės“
Naujametinis koncertas
https://www.gustindecor.com
renginiai
Spotify
lions
jazz
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Šilalės artojas
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
taurage2023.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti