Tauragės kultūros centro darbuotojai tęsia veikla virtualioje erdvėjeBalandžio 8, 2020

Tauragės kultūros centro darbuotojai tęsia veikla virtualioje erdvėje

Mokytis galima įvairiais būdais. Tai įrodė ir šių dienų situacija, kviečianti visus #LiktiNamie. Dėl visuotinio karantino užvėrę įstaigų duris, kiek pakoregavę darbotvarkes, bendravimo įpročius, Tauragės kultūros centro darbuotojai, kolektyvų vadovai, nariai aktyviai bendrauja virtualioje erdvėje.

 

Balandžio 7-ąją visus sujungė unikalios programos “Pasitikėjimas komandoje” autorės, produktyvumo ir komandinio elgesio trenerės Lianos Mogišaitės vedami mokymai. Nuotoliniu būdu mokytasi, diskutuota apie tai, kaip atsikratyti negatyvių minčių,  įveikti nuotolinio bendravimo iššūkius, nerimą dėl netikrumo ateitimi, kaip komandai elgtis krizėje, nepasiklysti informacijos gausoje ir prioritetuose. Kartu ieškota nuoseklaus tikslų siekimo ir naujų galimybių.

 

Lianos Mogišaitės energija, gera nuotaika, įtaigumas, labai paprastai išaiškinama ir sudėtingiausia informacija, leido suvokti, kad motyvacijos iššūkiai vienija mus visus, kad veikti komandos labui galime bet kokiose situacijose.

"Pyktis yra nuostabiausias įrankis atkeršyti sau",- teigė lektorė, ragindama įsiklausyti į save, nepykti, nekeršyti, mylėti save ir kitus.

 

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti