Tauragės Lions klubas miestui padovanojo „Vaisingumo“ suolelįRugsėjo 19, 2019

Tauragės Lions klubas miestui padovanojo „Vaisingumo“ suolelį

Rugsėjo 18 d. Tauragės miestą papuošė Tauragės Lions klubo dovana – „Vaisingumo“ suolelis 1+1=3. Klubo nariams gimė idėja gražia akcija prisidėti puošiant miestą ir bent mintimi pakelti Tauragės, Lietuvos demografinę padėtį: išėjus iš Civilinės metrikacijos skyriaus, žmonės ne tik galėtų pasidaryti gražią nuotrauką su Tauragės pasididžiavimu – Pilimi, bet ir prisėdę ant suolelio per artimiausius metus džiaugtis pagausėjusia šeima. Suolelis skirtas ne tik jaunavedžiams, čia gali prisėsti dviese su savo gražiomis idėjomis, o išeiti jau turėdami trečią ar net daugiau.

 

Suolelio atidengimo šventėje dalyvavo ir su gražia idėja sveikino daug garbingų svečių: Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktorius Modestas Petraitis, atvyko LIONS valdybos narė Jolanta Gulbinienė, Nepriklausomybės akto signatarė, visuomenininkė ir Tauragę mylinti Nijolė Oželytė, Civilinės metrikacijos skyriaus atstovė Gintarė Varkalienė, Tauragės ligoninės akušerijos - ginekologijos skyriaus vedėja Irena Narbutienė, o Tauragės literatų klubo „Žingsniai“ narys Eugenijus Šaltis tai progai parašė ir perskaitė savos kūrybos eilėraštį.

Tauragės liūtai sakė ir sako: „Gera diena geriems darbams“. Suolelio autorius Tauragės Lions narys, kalvis Kęstutis Plyskaitis.

Renginio video galima pamatyti čia.

 

Tauragesradijas.Lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Užimtumo tarnybos informacija apie laisvas darbo vietas
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti