Tauragės „Lions“ klubas turi naują prezidentą Valdą GečąLiepos 12, 2023

Tauragės „Lions“ klubas turi naują prezidentą Valdą Gečą

Penktus savo veiklos metus skaičiuojantis Tauragės „Lions“ klubas turi naują prezidentą. Vienerių metų kadencijai juo tapo Valdas Gečas. Kaip ir kasmet klubo nariai rinkosi pilies menėse, kur padėkota metus klubui vadovavusiai Lijanai Zinkevičienei, aptarti per praėjusią kadenciją nuveikti darbai, numatytos naujos kadencijos veiklos ir inauguruotas naujasis prezidentas.

 

 - Prezidentu tapau pirmą kartą, o žmona – prezidentiene, - juokėsi Valdas Gečas. – O jei rimtai, tai esu klube nuo pirmųjų jo įkūrimo dienų prieš penkerius metus ir galių drąsiai teigti, kad dirba ne prezidentas, o visas klubas. Yra bendras tikslas – tarnauti. Juk toks ir yra „Lions“ klubų šūkis. Yra begalė darbų, yra ir naujų minčių, idėjų. Tačiau daugelis mūsų projektų - tęstiniai: diabeto edukacijos moksleiviams, iniciatyva „Sustok už didvyrius!“, tarptautinis „Lions“ vaikų Taikos plakato konkursas, kuriame aktyviai dalyvauja Tauragės mokiniai. Beje, turiu paminėti, kad Lietuvoje tauragiškiai kone aktyviausiai dalyvauja šiame konkurse, pristatome daugiausiai piešinių: vaikai noriai dalyvauja, mokytojos puikiai supranta tematiką. Planuojame tęsti praėjusios kadencijos „užkurtą“ nemenką projektą – įrengti Šeimos gerovės centre sensorinį kambarį, kuris būtų prieinamas Tauragės žmonėms. Noriu palinkėti klubui ir sau ramiai siekti užsibrėžtų tikslų, kad metai būtų ramesni, be išorinių trikdžių: visokių pandemijų, karų ir, be abejo, susitelkimo bendriems tikslams. Kviečiu norinčius tapti klubo nariais prisijungti prie mūsų veiklos. Kuo daugiau mūsų, tuo daugiau gerų darbų atliksime.

 

Pakalbinta kadenciją baigusi Lijana Zinkevičienė sakė, kad jai kadencijos laikotarpis buvo didžiulė pamoka:

- Daug naujos patirties savanoriaujant, mokantis tarnystės iš tų, kurie „Lions“ veikloje dalyvauja seniai, bendraujant su žmonėmis. Kai buvau šalia tų žmonių, apėmė neįtikėtinas pasididžiavimo jausmas, kad esu tarp tų žmonių, kad priklausau šiai tarptautinei bendruomenei ir suvokimas, kad savanorystė, tai ne tik tam tikros veiklos ir dabai, bet ir tam tikri vidiniai resursai – emociniai bei fiziniai. Buvome užsibrėžę tikslą – susidraugauti su kitais Lietuvos klubais, nes esame naujokai šioje veikloje. Galiu pasigirti, kad dabar mus sieja draugystė su visais Žemaitijos „Lions“ klubais, vykome į svečius vieni pas kitus, dalijomės patirtimi, dalyvavome bendroje talkoje Nidoje, suartėjome, įgijome draugų, tad labiau pasitikime savimi ir esame stipresni.

 

Kokie buvo praėjusios kadencijos metai „Lions“ klubui?

- Metai buvo geri, nes įvykdėme viską, ką buvome suplanavę, - sakė L. Zikevičienė. – Didžiausias mūsų sumanymas – įkurti sensorinį kambarį Šeimos gerovės centre - taip pat beveik įvykdytas. Rinkome informaciją, domėjomės, kaip tai padaryti, mokėmės, rašėme projektą šio kambario finansavimui. Tai buvo mums naujiena, reikėjo tą kelią nueiti patiems. Galime pasidžiaugti, kad dalinis finansavimas šių metų birželio pradžioje gautas, jau pasirašyta sutartis.

 

Šalia to didžiausio projekto, klubas vykdė visus tęstinius projektus. Pasak L. Zinkevičienės praėjusiais metais buvo vykdyta dar viena klubo strateginė kryptis - padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

- Rizikavome, nes projektą vykdėme kalėdiniu laikotarpiu, kai žmonėms norisi džiaugsmo, švenčių, fejerverkų, o mūsų projektas – ne pats linksmiausias, - prisiminė Lijana. – Projektas buvo sudarytas iš dviejų dalių – edukacija žmonėms sergantiems onkologinėmis ligomis ir spektaklis. Pirmojoje dalyje vyko seminaras su Virginijumi Šauliu, turinčiu onkologinę patirtį, parašiusiu knygą „Vėžys 24/7“ ir scenarijų meno terapijos spektakliui „NenuGALĖTIeji“, kuriame sujungti tikros išgyventos istorijos ir pasakojimai. Už spektaklio bilietus sumokėti pinigai buvo paaukoti trims tauragiškiams vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Pasitikėjome tauragiškių geranoriškumu ir nenusivylėme. Įsitikinome, kad tauragiškius jungia bendruomeniškumas ir atjauta.

 

Lijana Zinkevičienė sakė, kad džiaugiasi galėdama perduoti prezidento pareigas solidžiam ir tvirtai žodžio besilaikančiam prezidentui Valdui Gečui:

- Žinau, kad darbai nesustos, veikla bus tęsiama. Naujajam prezidentui noriu palinkėti drąsos ir, savanoriškoje veikloje bei darant gerus darbus, didžiuotis, kad yra „Lions“ bendruomenės nariu.

 

Kalbino Irina Sadauskienė

  • Tauragės „Lions“ klubas turi naują prezidentą Valdą Gečą
  • Tauragės „Lions“ klubas turi naują prezidentą Valdą Gečą
  • Tauragės „Lions“ klubas turi naują prezidentą Valdą Gečą
  • Tauragės „Lions“ klubas turi naują prezidentą Valdą Gečą
  • Tauragės „Lions“ klubas turi naują prezidentą Valdą Gečą
  • Tauragės „Lions“ klubas turi naują prezidentą Valdą Gečą
  • Tauragės „Lions“ klubas turi naują prezidentą Valdą Gečą
  • Tauragės „Lions“ klubas turi naują prezidentą Valdą Gečą
  • Tauragės „Lions“ klubas turi naują prezidentą Valdą Gečą
Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
http://www.moto-way.lt/
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti