Tauragės miestas turi dar vieną ambasadoręRugpjūčio 8, 2019

Tauragės miestas turi dar vieną ambasadorę

Tauragės rajono savivaldybės taryba priėmė vieningą sprendimą Agnei Nainytei, gyvenančiai Roterdame, Olandijoje, suteikti Tauragės rajono garbės ambasadoriaus vardą. Tai jau 16-oji ambasadorė, kuri garsins Tauragės vardą ir dalinsis savo patirtimi bei ryšiais, prisidėdama prie projektų, naudingų gimtajam miestui. Tauragėje gimusi ir užaugusi Agnė Nainytė, baigė Versmės gimnaziją. Šiuo metu gyvena Olandijoje, Roterdamo mieste. Į savo gimtinę mergina grįžta bent kelis kartus per metus – aplankyti savo šeimą ir  draugus. Booking.com kompanijoje Amsterdame dirbanti Agnė yra atsakinga už procesų automatizavimą naudojant LEAN metodus. 2019 metais buvo išvykusi savanoriauti į Ugandos kaimelius, kur dirbo su moterų grupėmis, padėjo joms stiprinti turimą verslą bei padidinti pardavimus.

 

„Noriu padėti Tauragės krašto bendruomenei susitirpinti verslo rinką,  pritraukti naujų investuotojų, verslo partnerių, kurie kurtų naujas darbo vietas. Mielai dirbčiau ir su jaunimu, kuriems patarčiau kaip įsilieti į darbo rinką“,- motyvuodama savo apsisprendimą tapti Tauragės rajono garbės ambasadore, teigė Agnė Nainytė.

 

Viena iš pirmųjų naujos ambasadorės idėjų bendrai veiklai – konsultacijos/mentorystė verslo įmonėms, norinčioms sumažinti savo kaštus ar pagerinti klientų pasitenkinimą taikant LEAN metodus.

 

 

Tauragesradijas.Lt

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti