Tauragės rajone – pirmasis COVID-19 susirgimas Kovo 27, 2020

Tauragės rajone – pirmasis COVID-19 susirgimas

Tauragės rajono savivaldybės administracija gavo informaciją, kad Tauragės rajone patvirtintas pirmasis COVID-19 infekcijos atvejis. Šiuo metu laukiame daugiau duomenų iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro. Daugiau informacijos suteiksime kaip galėdami greičiau,- praneša mero patarėjas ryšiams su visuomene Kasparas Bertašius.

 

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas Facebook paskyroje paskelbė, jog informaciją apie teigiamą COVID-19 testą gavo iš privataus asmens.

„Gavau informaciją iš privataus asmens, kad jam nustatytas koronavirusas. Šią informaciją jis sužinojo pasitikrinęs rezultatus esveikata.lt puslapyje. Ėminys buvo paimtas Tauragės mobiliame punkte šį trečiadienį. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras patvirtino, kad Tauragėje nustatytas pirmasis atvejis. Pradėtas epidemiologinis tyrimas. Laukiame daugiau duomenų iš NVSC dėl visų 30 paimtų ėminių šį trečiadienį. Laiptinė, kuriame gyvena asmuo išdezinfekuota iškart gavus informaciją. Asmuo informavo, kad visi šeimos nariai, kurie galimai turėjo kontaktą jau užregistruoti COVID-19 testui. Mano žiniomis, atvejis įvežtinis. Pirmasis COVID-19 atvejis nustatytas 12 karantino dieną. Šiandien 20.00 planuoju live transliaciją. Tikiuosi iki to laiko turėsiu daugiau informacijos, kuria galėsiu pasidalinti“, – turima informacija dalijasi meras. 

Norintys šiandien vakare stebėti tiesioginę transliaciją, gali tai padaryti čia.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Gero apetito!“ Muzika pietaujantiems
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Reklamos priedai
Kauno kolegija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti