Tauragės rajono ekstremalių situacijų komisijos pranešimas I 03.16Kovo 16, 2020

Tauragės rajono ekstremalių situacijų komisijos pranešimas I 03.16

Tauragės ekstremalių situacijų komisijos pranesimas

Kovo 16 d. 20:00

 

Pirmadienį, apie 17 val. Tauragės rajono gyventojai, vyras su žmona, greitosios medicinos pagalbos automobiliu išvežti į Klaipėdos universitetinę ligoninę. Vyras vilkiko vairuotojas, grįžo iš reiso kovo 13 dieną. Šiuo metu abu saugusieji turi aukštą temperatūrą, vyras kosti, jaučią skausmą krūtinės srityje. Šiandien, 13 val. išvežtos moters, kurį grįžo iš Anglijos ir karščiuoja, testo rezultatai dar nežinomi.    

 

Dviems Tauragės rajono gyventojoms, kurios vakar grįžo iš Ispanijos, buvo paimti mėginiai bei atlikti testai patvirtino, kad merginos yra sveikos, tačiau toliau pagal visus reikalavimus yra izoliuotos viešbutyje Bastilija, 14 dienų laikotarpiui, kur stebi savo sveikatos būklę.

 

Sveikatos apsaugos ministerija, reaguodama į situaciją dėl koronaviruso Europoje ir visame pasaulyje, tikslina atvejo apibrėžimą. Nuo šiandien žmonės, grįžę iš bet kurios užsienio valstybės, o ne tik iš konkrečių, kaip iki šiol, laikomi galimai užsikrėtusiais, jei jiems pasireiškia bent vienas ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingas simptomas. Tai yra, jei staiga prasidėjo karščiavimas, kosulys ar apsunkintas kvėpavimas.

 

Siekiant greičiau ir efektyviau nustatyti apsikrėtusiais koronavirusu, Tauragės rajono savivaldybė artimiausiu metu planuoja, Tauragės jaunimo centre (Vytauto g. 139) įrengti mobilią patalpą kurioje bus paimami mėginiai ir atliekami COVID-19 testai. Artimiausiu metu suteiksime daugiau informacijos.

 

Tauragės rajono savivaldybės vis daugiau gauna informacijos iš gyventojų apie asmenis kurie grįžo iš užsienio valstybių, tačiau nesilaiko saviizoliacijos, bendrauja su šeimos nariais, rodosi viešumoje, taip galimai dar labiau platindami ligą. Primename, kad tokie asmenys nesilaikantys karantino nurodymų, bus griežtai baudžiami teisės numatyta tvarka, o saviizoliacija bus taikoma visos šeimos nariams. Todėl primename, kad grįždami iš ligos paveiktų šalių iškarto privalote atsisakyti kontakto su artimaisiais ir nepasišalinti iš saviizoliacijos vietose. Rūpinkimės savimi ir artimaisiais.

 

 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
ataskaita.taurage.lt
http://www.repulsus.lt/
Simkus
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti