Tauragės rajono ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo bei sveikatos priežiūros įstaigose pradedamas šildymo sezonasRugsėjo 22, 2021

Tauragės rajono ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo bei sveikatos priežiūros įstaigose pradedamas šildymo sezonas

Nuo šiandien Tauragės rajono ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo bei sveikatos priežiūros įstaigose pradedamas šildymo sezonas. Galutinį sprendimą, ar įjungti šildymą patalpose, pagal poreikį priims įstaigų vadovai.

 

Nors šildymo sezonas dar neprasidėjo, primename, kad Šilumos vartotojai ir daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkai, nepažeisdami teisės aktuose nustatytų higienos normų, suderinę su šilumos tiekėju, turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios.

 

Nusprendus anksčiau pradėti savo pastatų šildymą negu savivaldybės institucija paskelbs šildymo sezono pradžia, vartotojai (valdytojas, prižiūrėtojas) apie savo sprendimą turi pranešti šilumos tiekėjui, o šis ne vėliau kaip per 2 darbo dienas duos leidimą sprendimą įgyvendinti.

 

Nepasinaudojus šia galimybe visiems vartotojams šildymo sezonas pradedamas savivaldybės institucijos nustatytą šildymo sezono pradžios datą. Praėjusiais metais šildymo sezonas Tauragėje pradėtas spalio 14 dieną. 

 

Tauragės raj. savivaldybės informacija

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Rubrika „Apie mokesčius paprastai“ /kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
www.tauragejazz.lt
http://www.bijotai.lt
renginiai
lions
Begimas
https://www.visitpagegiai.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti