Tauragės rajono savivaldybei – Europos Tarybos ženklas už nepriekaištingą valdymąLapkričio 30, 2020

Tauragės rajono savivaldybei – Europos Tarybos ženklas už nepriekaištingą valdymą

Lapkričio 30 d. Tauragės rajono savivaldybei skirtas apdovanojimas – Europos Tarybos ženklas už nepriekaištingą valdymą. Savivaldybė dalyvavo projekte „Gerojo valdymo principų diegimas Lietuvoje“, kurį įgyvendino Vidaus reikalų ministerija, Europos Taryba ir Gerojo valdymo centras prie Europos Tarybos kartu su partneriais – Lietuvos savivaldybių asociacija ir VšĮ Valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centru „Dainava“ .

 

Viena iš projekto „Gerojo valdymo principų diegimas Lietuvoje“ sudedamųjų dalių – Europos Tarybos 12-kos Gerojo valdymo principų įgyvendinimo Lietuvos savivaldybėse vertinimas. Projekto metu įvertinta, kaip savivaldybės institucijos laikosi šių Gerojo valdymo principų - dalyvavimo, atstovavimo, sąžiningo rinkimų organizavimo, reagavimo, veiksmingumo ir efektyvumo, atvirumo ir skaidrumo, patvarumo ir ilgalaikės orientacijos, žmogaus teisių, kultūrinės įvairovės ir socialinės sanglaudos ir kitų principų.

 

Pagal Europos Tarybos patvirtintą metodiką savivaldybių veiklą vertino gyventojai, darbuotojai, politikai, savivaldybės teikė atitinkamus veiklos įrodymus. Atlikus vertinimus paaiškėjo, kad Tauragės rajono savivaldybė – viena iš nedaugelio atitinkanti minėtus Gerojo valdymo principus. 

 

Vertinime dalyvavo daugiau kaip pusė Lietuvos savivaldybių, tačiau Europos Tarybos ženklu už nepriekaištingą valdymą apdovanota 14 – Tauragės, Vilkaviškio, Akmenės, Anykščių, Druskininkų, Birštono, Jonavos, Joniškio, Kupiškio, Panevėžio, Plungės rajonų ir Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus miestų savivaldybės. 

 

 

  • Tauragės rajono savivaldybei – Europos Tarybos ženklas už nepriekaištingą valdymą

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Rubrika „Gydytojo priimamasis“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Bajorsta
Komercinė fotografija
www.tauragejazz.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti