Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje paminėta Lietuvos socialinių darbuotojų dienaRugsėjo 28, 2023

Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje paminėta Lietuvos socialinių darbuotojų diena

Rugsėjo 26 dieną, minint Lietuvos socialinių darbuotojų dieną, Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje vyko iškilmibngos Šv. Mišios, kurias aukojo ir socialinius darbuotojus profesinės šventės proga pasveikino kunigas Vytautas Petrauskas.

 

Gausiai susirinkusius šventės dalyvius pasveikino ir palaimino Evangelikų liuteronų klebonas Mindaugas Dikšaitis, Lietuvos Respublikos Seimo nario Romualdo Vaitkaus sveikinimus ir palinkėjimus perdavė seimo nario padėjėja Diana Skarbalė, sveikinimo žodį tarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Horizontalios politikos ir projektų valdymo grupės vyresnysis patarėjas Tautvydas Vencius, Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė, Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Laineda Ašmontienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Rimkuvienė.

 

 

Šventės metu atskirai pagerbti ir Tauragės rajono savivaldybės mero padėkos įteiktos 10 darbuotojų.

  • Tauragės šeimos gerovės centro socialinei darbuotojai, dirbančiai su šeimomis – Janinai Barčienei. Už atsakingą ir sąžiningą darbą, už nuolatinį siekimą tobulinti profesines kompetencijas ir pritaikant kasdieniame darbe.
  • Tauragės šeimos gerovės centro individualios priežiūros darbuotojai Nijolei Ozgirdienei. Už nuoširdų darbą, rūpestingumą ir atjautą žmonėms.
  • Žygaičių seniūnijos socialinio darbo organizatorei Laimutei Austynienei. Už ilgametį ir nuoširdų darbą.
  • Adakavo socialinių paslaugų namų direktoriaus pavaduotojai Zigmundai Menclerienei. Už profesionalumą, nuoširdumą, atsakingumą ir atsidavimą socialinio darbo profesijai.
  • Adakavo socialinių paslaugų namų vyriausiajai socialinei darbuotojai Linai Rimkienei. Už ilgametį nepriekaištingą, nuoširdžiai ir  atsakingai dirbamą socialinį  darbą.
  • Lauksargių globos namų individualios priežiūros darbuotojai Rasai Mikašauskienei. Už atsakingą požiūrį į darbą ir savo profesiją, sąžiningumą atliekant savo pareigas, už pagarbą žmogaus orumui ir vertei, rūpestingumą, nuoširdumą, atjautą, kūrybiškumą, už didžiulį indėlį įstaigos paslaugų kokybei užtikrinti.
  • Lauksargių globos namų individualios priežiūros darbuotojai  Daivai Giliuvienei. Už atsakingą požiūrį į darbą ir savo profesiją, sąžiningumą atliekant savo pareigas, už pagarbą žmogaus orumui ir vertei, rūpestingumą, nuoširdumą, atjautą, kūrybiškumą, už didžiulį indėlį įstaigos paslaugų kokybei užtikrinti.
  • Pagramančio bendruomenės  centro ,,Gramančia“ socialinės globos namų individualios priežiūros darbuotojai Ievai Uginčienei. Už nuoširdumą, atsakingumą ir atsidavimą darbui, rūpestingumą ir  atjautą žmonėms.
  • Tauragės ligoninės Skaudvilės padalinio  Globos skyriaus socialinei darbuotojai Sigitai Savickienei. Už nuoširdų darbą ir dėmesingą  rūpinimąsi žmonėmis.
  • Tauragės ligoninės socialinei darbuotojai Kristinai Galbuogienei. Už nuoširdų darbą ir dėmesingą rūpinimąsi žmonėmis.

 

Tauragės rajono savivaldybė socialiniams darbuotojams padovanojo grupės „el Fuego“ koncertą.

 

Pranešimas spaudai

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti