Tauragiškiai iš futbolo vaikščiojant turnyro parvežė nugalėtojų medaliusKovo 18, 2024

Tauragiškiai iš futbolo vaikščiojant turnyro parvežė nugalėtojų medalius

Kovo 15 d. Kaune vyko neeilinis renginys, subūręs futbolo vaikščiojant mėgėjus iš visos Lietuvos. Kauno LFF treniruočių futbolo centre įvyko antrasis Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamas futbolo vaikščiojant turnyras, kuriame triumfavo tauragiškių komanda. Turnyre dalyvavo 16 komandų iš Kelmės, Nidos, Tauragės, Marijampolės, Klaipėdos,  Tytuvėnų, Mažeikių, Gargždų. Tauragei šiame turnyre atstovavo net 4 komandos: Adakavo socialinių paslaugų namų Tauragės padalinys, „Beržė“, „Zumpė“, „Tauras“ – pastarieji, laimėję visas žaistas varžybas, tapo turnyro čempionais.

 

Pirmojo futbolo vaikščiojant turnyro, įvykusio prieš dvejus metus, nugalėtojais taip pat tapo Tauragės komanda. Į 2022 m. organizuotą turnyrą vyko viena tauragiškių komanda, o šiemet turnyre dalyvavo net 4 komandos – tai rodo šio žaidimo populiarumo didėjimą. Žaidimas yra ganėtinai paprastas, tinkamas vyresnio amžiaus ar turintiems judėjimo sunkumų žmonėms. Pagrindinė jo taisyklė  – negalima bėgti, žaidžiama vaikščiojant. Žaidimas nereikalauja specialaus fizinio pasirengimo, neleidžia didesnio kontakto, taip sumažindamas traumų tikimybę, tačiau skatina judėti, bendradarbiauti komandoje ir išlaiko pagrindinius futbolo elementus.

 

Futbolo vaikščiojant užsiėmimus organizuoja Tauragės visuomenės sveikatos biuras. Treniruotes reguliariai lanko apie 35 žaidėjai. Juos treniruoja visuomenės sveikatos specialistas Marius Trajanauskas. Šiemet prie futbolo vaikščiojant žaidėjų prisijungė ir Adakavo socialinių paslaugų namų Tauragės padalinys. Jiems šis turnyras buvo pirmasis, tačiau tikrai ne paskutinis.

 

Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos dalyvavimą ar laimėjimą primenančia dovana. Turnyro debiutantai – Adakavo socialinių paslaugų namų Tauragės padalinio žaidėjai – buvo labai laimingi, kad namo parveš taurę, kuria džiaugsis su likusia bendruomene. Grįždami tarėsi, kokioje garbingoje vietoje laikys šį apdovanojimą ir medalius, svarstė, kaip po turnyro juos sutiks kiti jų bičiuliai ir darbuotojai.

 

Kiekvienas turnyras suteikia gerų emocijų, o pagrindinis tikslas nėra varžytis – svarbiausia  patirti naujų smagių įspūdžių ir būti fiziškai aktyviems. Kviečiame tauragiškius jungtis prie šios populiarėjančios sveikatinimo veiklos, suteikiančios naudos ne tik fizinei, bet ir emocinei sveikatai.

 

 

  • Tauragiškiai iš futbolo vaikščiojant turnyro parvežė nugalėtojų medalius
  • Tauragiškiai iš futbolo vaikščiojant turnyro parvežė nugalėtojų medalius
  • Tauragiškiai iš futbolo vaikščiojant turnyro parvežė nugalėtojų medalius

Pranešimas spaudai

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro pasakaitė“ /kartojimas/
http://www.moto-way.lt/
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti