Tauragiškių atliekamas kūrinys skambės daugiatūkstantinei auditorijaiSausio 2, 2023

Tauragiškių atliekamas kūrinys skambės daugiatūkstantinei auditorijai

Kaip manote, ar daug tauragiškių muzikos atlikėjų galėtų pasigirti koncertavę didžiausiose šalies arenose, kurios talpina kelis tūkstančius žiūrovų? Manau, tokių kol kas neatsirastų. Kol kas… Tačiau jau šį šeštadienį tokių dainininkų turėsime iškart gerą porą dešimčių.

 

Sausio 8 dieną penki tūkstančiai Šiaulių arenoje susirinkusių klausytojų išgirs Gospel choro „Gloria” atliekamą Toro W. Aaso oratoriją „Mesijas“. Lai skaitytojų nestebina toks tikslus klausytojų ir žiūrovų skaičius. Šiaulių arena tiek jų ir talpina. O tą dieną ji tikrai bus pilnutėlė, nes arenoje vyks tradicinė – jau dvidešimt pirmąjį kartą organizuojama – Šiaulių vyskupijos Šeimų šventė. Tai grandiozinis renginys, labai laukiama kasmetinė šventė, kurioje susitinka šeimos nariai, draugai, bendraminčiai.

 

Paklausta, ar negąsdina choristų tokia erdvė ir toks žiūrovų bei klausytojų skaičius, choro „Gloria“ vadovė Rasa Levickaitė-Šerpytienė sakė, kad, neabejotinai tai yra savotiškas iššūkis, kurį choras priėmė su didele garbe ir dėkingumu.

 

- Mūsų choras išlepintas, turime labai gerą erdvę repeticijoms, kur mūsų atliekami kūriniai skamba fantastiškai, - juokėsi Rasa. – Tad, kai tenka koncertuoti naujose, neįprastose vietose, pradedam šmaikštauti, kad pasiduodam ir nedainuosim, nes skamba ne taip, kaip mes įpratę. Na, o jei rimtai, greta bus įgarsintojai, turėsime galimybę prisiderinti prie didelės erdvės ir scenos, esame pasiruošę atlikti genialų kūrinį tokiai didelei krikščioniškai auditorijai.

 

Tauragės, Jurbarko, Kauno, Klaipėdos, Pagėgių gyventojai jau turėjo progos išgirsti Gospel choro atliekamą oratoriją „Mesijas“, dabar nuostabi muzika skambės ir Šiauliams.

 

Irina Sadauskienė / Facebook nuotr.

 

  • Tauragiškių atliekamas kūrinys skambės daugiatūkstantinei auditorijai
  • Tauragiškių atliekamas kūrinys skambės daugiatūkstantinei auditorijai
  • Tauragiškių atliekamas kūrinys skambės daugiatūkstantinei auditorijai
+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
renginiai
lions
www.tauragejazz.lt
taurage2023.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti