TAVA įžengė į jubiliejinius metusKovo 22, 2024

TAVA įžengė į jubiliejinius metus

Ko gero, mažai jau rastume tauragiškių ir aplinkinių rajono gyventojų, kurie nebūtų girdėję tokio trumpo, vos keturių raidžių darinio – TAVA. Gegužės mėnesį savo 25 metų sukaktį minėsianti Tauragės apskrities verslininkų asociacija ir toliau aktyvi, iniciatyvi ir, tarsi, nauja. Nauja, nes nuolat atsinaujinanti, sulaukianti naujų narių, ieškanti ir skleidžianti idėjas, vis dar nestokojanti  jaunatviško maksimalizmo, nors jau įgijusi ir pakankamai patirties.

 

Ketvirtus kadencijos metus TAVA pirmininko pareigose pradėjusio Mariaus Juciko teigimu, prieš ketvirtį amžiaus Tauragėje atsirado iniciatyvių žmonių, kurie galvojo ne tik apie save, savo verslą, bet ir ėmėsi veiklos, vėliau padėjusios kelioms dešimtims verslo subjektų.

 

-     Labai šaunu, kad tuomet patys dar būdami pradedantys verslininkai (juk Lietuvos Nepriklausomybė buvo ne taip seniai atkurta), keletas žmonių pasvarstė, susijungė į asociaciją ir davė kitiems daugiau, nei patys kada nors buvo gavę, - sakė M. Jucikas. – Esame jiems nuoširdžiai dėkingi. O gražią sukaktį, be abejo, paminėsime kiek vėliau. Tikriausiai tuomet, kai vyks TAVA įmonių rinkimai.

 

Na, o vakar Tauragės apskrities verslininkų asociacijos nariai rinkosi į kasmetinį ataskaitinį susirinkimą.

 

Paklaustas, kurie asociacijos per praėjusius metus atlikti darbai yra reikšmingiausi, M. Jucikas sakė, kad visi asociacijos suplanuoti ir per metus atlikti darbai reikšmingi: aktyviai dalyvauta Regiono plėtros tarybos veikloje, darbo grupėse, įvairiose diskusijose, socialinių partnerių komisijose bei komisijų, tarybų, valdybų posėdžiuose ir susirinkimuose, verslo konferencijose, informaciniuose renginiuose, forumuose, verslo vizituose, svarstytos paraiškos, dalyvauta projektų atrankose, priimti keturi nauji nariai. Per metus įvyko aštuoni TAVA tarybos posėdžiai, kurių metu svarstyta kelios  dešimtys klausimų. Du posėdžiai buvo išvažiuojamieji, jie vyko TAVA narių bendrovėse, keturis kartus buvo vykstama į ekskursijas ir susitikimus su kitų miestų verslininkais ir įvairių organizacijų atstovais, vyko susitikimai su užsienio partneriais, dalyvauta begalėje kitų verslo renginių.

 

-     Išskirtinis dėmesys praėjusiais ataskaitiniais metais buvo skirtas mokestinei reformai, - prisiminė M. Jucikas. – Mūsų asociacija dalyvavo Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo tarybos valdybos posėdžiuose, kuriuose ir buvo svarstomi verslininkus gąsdinantys mokesčių reformos klausimai. Nežinau, kiek įtakos turėjo mūsų išsakyta nuomonė šiuo klausimu, mūsų asociacijos požiūris, tačiau verslo sąlygas pabloginusi reforma neįvyko.

 

TAVA praėjusių metų finansinę atskaitomybę pateikė TAVA tarybos narė Jurgita Austrevičienė.

 

Renginio pradžioje TAVA pirmininkas Marius Jucikas pasveikino naujo narės UAB „Antras planas“, direktorę Eglę Stanevičienę ir įteikė TAVA nario pažymėjimą bei palinkėjo abipusio bendradarbiavimo.

 

Susirinkusius asociacijos narius atvyko pasveikinti Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, iš Tauragės kilęs politikas Remigijus Šimašius. Į TAVA susirinkimą negalėjęs atvykti LR Seimo narys Romualdas Vaitkus perdavė sveikinimą, kuriame rašoma: „Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų svarbų ir prasmingą indėlį, puoselėjant mūsų regioną. Jūsų veikla ne tik skatina ekonominį augimą, bet ir padeda kurti darbo vietas, investuoti į infrastruktūrą bei plėtoti mūsų ekonomiką. Ačiū už Jūsų nuoširdų atsidavimą Tauragės kraštui“.

 

Asociacijos narius sveikino gausus socialinių partnerių būrys iš Šilalės, Tauragės ugdymo įstaigų ir organizacijų. VšĮ ”Žaliasis regionas” direktorė Gaiva Mačiulaitienė dėkojo UAB „Elka Reinwear“ direktorei Rimai Zėrinigenei už daugiausiai nupirktų miesto autobusų bilietų.

 

VšĮ „Tauragės profesinio rengimo centras“ direktorius Vidas Bičkus padėkojo tarybos veikloje aktyviai dalyvaujantiems TAVA nariams - UAB „Šaukštelis“ vadovei Justinai Visockienei ir Šilalės rajono verslininkų sąjungos pirmininkui Singarui Vytartui.

 

Kaip neretai būna, ataskaitiniai susirinkimai – tai ne tik rezultatų suvedimas ar įsivertinimas, bet ir galimybė gauti naujos informacijos, naujų žinių. Pastarajame susirinkime apskrities verslininkai susipažino su šių metų investicinėmis galimybėmis Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Apie tai pasakojo sutelktinio finansavimo platformos „Profitus“ pardavimų komandos vadovė Erika Voverė ir šios platformos plėtros vadovas užsienio rinkoms Benediktas Laurušonis.

 

Irina Sadauskienė

Rasitos Liulienės nuotr.

 • TAVA įžengė į jubiliejinius metus
 • TAVA įžengė į jubiliejinius metus
 • TAVA įžengė į jubiliejinius metus
 • TAVA įžengė į jubiliejinius metus
 • TAVA įžengė į jubiliejinius metus
 • TAVA įžengė į jubiliejinius metus
 • TAVA įžengė į jubiliejinius metus
 • TAVA įžengė į jubiliejinius metus
 • TAVA įžengė į jubiliejinius metus
 • TAVA įžengė į jubiliejinius metus
 • TAVA įžengė į jubiliejinius metus
 • TAVA įžengė į jubiliejinius metus
Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Aktualijų laida „Mūsų savivalda“ /kartojimas/
http://www.moto-way.lt/
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti