TAVA metai – problemų sprendimas, pasiekimai ir plėtraKovo 3, 2022

TAVA metai – problemų sprendimas, pasiekimai ir plėtra

Daugiau nei prieš du dešimtmečius Tauragėje įsikūrusi ir apskrities verslininkus vienijanti organizacija, kaip ir kasmet savo narius sukvietė į ataskaitinį susirinkimą. Metinę ataskaitą pristatė prieš vienerius metus TAVA pirmininku tapęs UAB „Metta“ vadovas Marius Jucikas. Aptarti nuveikti darbai, projektai, problemos, pasidžiaugta pasiekimais.

 

Pakalbintas apie pirmuosius savo pirmininkavimo metus asociacijai, Marius Jucikas teigė, kad jam tai buvo nauja patirtis, naujas jo gyvenimo etapas, teikiantis malonumą, galimybę mokytis iš kitų verslininkų, bendrauti ir bendradarbiauti, sutikti įdomius žmones. Be abejo, būta iššūkių, tačiau bendrų pastangų dėka, jie įveikiami, kaip ir problemos, kurios, jei tik buvo galimybių, buvo išspręstos. Vienu svarbiausių pasiekimų, pasak M. Juciko, tapo sėkmingas problemos sprendimas dėl Dariaus ir Girėno g.10, pastatytos vaizdo kameros – greičio matuoklio, kuris pasižymėjo dar ir kitomis papildomomis funkcijomis. TAVA kreipėsi su prašymu dėl magistralinio kelio A12 Ryga-Šiauliai-Tauragė-Kaliningradas (0 - 49,74 km; 59,49 - 185, 97 km) ribų korekcijos atlikimo, o kelio atkarpą 151 km-158 km, kertančią Tauragės miestą, nepriskirti prie magistralinių kelių kategorijos ir neapmokestinti šios atkarpos kelių naudotojo mokesčiu. Bendromis verslininkų, Seimo narių, LR Susisiekimo ministerijos pastangomis ši kliūtis bus pašalinta.

 

Pasak M. Juciko, visi asociacijos suplanuoti ir per metus atlikti darbai reikšmingi: aktyviai dalyvauta Regiono plėtros tarybos veikloje, darbo grupėse, įvairiose diskusijose, socialinių partnerių komisijose bei komisijų, tarybų, valdybų posėdžiuose ir susirinkimuose, verslo konferencijose, informaciniuose renginiuose, forumuose, verslo vizituose, svarstytos paraiškos, dalyvauta projektų atrankose, priimti keturi nauji nariai. Per metus įvyko septyni TAVA tarybos posėdžiai, kurių metu svarstyta daugiau nei trys dešimtys klausimų.

 

- Noriu pasidžiaugti puikia TAVA tarybos komanda, kuri kaskart vieningai dirba, kad būtų nauda visam Tauragės verslui, - sakė Marius Jucikas. – Kai asociacijoje aukščiausio lygio vadovai, nesunku ir pirmininkauti tokiai organizacijai.

 

TAVA pirmininko teigimu, net pandemijos laikotarpiu, kai visuomeninis gyvenimas buvo kiek prislopintas, TAVA nariai rankų nenuleido, net susirinkimus, pasitarimus organizuodavo nuotoliniu būdu. Tačiau teko atsisakyti tam tikrų tradicinių renginių. Anot Mariaus Juciko, šiemet gegužės mėnesį tikimasi pavyks asociacijos narius pakviesti į šventę, kurios pernai teko atsisakyti dėl epidemiologinių reikalavimų. Juk kartais reikia pabendrauti ir neoficialioje aplinkoje.

Regina Marcinkė

  • TAVA metai – problemų sprendimas, pasiekimai ir plėtra
  • TAVA metai – problemų sprendimas, pasiekimai ir plėtra
  • TAVA metai – problemų sprendimas, pasiekimai ir plėtra
  • TAVA metai – problemų sprendimas, pasiekimai ir plėtra
  • TAVA metai – problemų sprendimas, pasiekimai ir plėtra
  • TAVA metai – problemų sprendimas, pasiekimai ir plėtra

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti