„THE ROOP“ žengia pirmyn: įrašė dainas „Warner Music“ Suomijos padalinyjeLapkričio 5, 2020

„THE ROOP“ žengia pirmyn: įrašė dainas „Warner Music“ Suomijos padalinyje

Grupė „THE ROOP“ ką tik grįžo iš Helsinkio. Ten vyko vienos iš trijų didžiausių pasaulio muzikos įrašų kompanijų – „Warner Music“ kvietimu. Įrašų banginio Suomijos padalinyje gimė naujos dainos. Rezultatas jau dabar intriguoja.

 

„Ši kelionė buvo svarbi tuo, kad tai yra tvirtas žingsnis pirmyn. Ji ženklina mūsų praktinio tarptautinio bendradarbiavimo startą. Pradėti įrašai pasaulinio lygio studijoje, įvyko diskusijos su muzikos prodiuseriais ir marketingo specialistais. „The Roop“ iš arti pažino „Warner Music“ kompaniją, kuri bendradarbiauja su garsiausiais muzikos pasaulio vardais, nuo Madonnos ar Dua Lipos iki „Red Hot Chili Peppers“. Patekimas į tokį muzikos baseiną istorinis įvykis“, – sakė grupės prodiuseris Lauras Lučiūnas.

 

Profesionalioje suomių garso įrašų studijoje „The Roop“ dirbo keturias dienas. Pasak grupės, suomiai labai rimtai vertina pandemiją, tad jokių rankų paspaudimų pažinties akimirką ar kito tiesioginio kontakto, tačiau studijose darbas buvo organizuotas tiesiog puikiai.

 

 

„Džiaugiamės šia patirtimi. Dirbti su kitos šalies aukšto lygio profesionalais yra labai naudinga. Geras rezultatas jau net dabar girdimas, nors kūriniai dar nėra visiškai pabaigti“, – kalbėjo „THE ROOP“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

 

Tokios darbinės lietuvių grupės kelionės vyks vis dažniau. Lygiagrečiai daug darbų vyksta nuotoliniu būdu, todėl galimi karantinai ar keliavimo ribojimai „The Roop“ veiklos nesustabdys. Šiuo metu grupė sutelkusi dėmesį į 15 naujų dainų, iš kurių 9 bus įtrauktos į planuojamą albumą. Premjera įvyks kitais metais.

 

  • „THE ROOP“ žengia pirmyn: įrašė dainas „Warner Music“ Suomijos padalinyje
  • „THE ROOP“ žengia pirmyn: įrašė dainas „Warner Music“ Suomijos padalinyje

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Dronas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
KC virtualus turas
Stokker
Onija
Tauragės žinios
Tauragės žinios

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti