Tikėjosi parduoti, bet konfiskavo policijos pareigūnaiLiepos 24, 2020

Tikėjosi parduoti, bet konfiskavo policijos pareigūnai

2020 m. liepos 23 d. priešpiet policijos pareigūnai patruliuodami Tauragės rajone, Žiburių kaime pastebėjo dideliu greičiu priešpriešais atvažiuojantį automobilį ,,Peugeot 406”. Kilus įtarimų policijos pareigūnams automobilis buvo sustabdytas.

 

Automobilį vairavo blaivus 51 metų vyras,  Patikrinus dokumentus, pažeidimų nenustatyta, tačiau vairuotojo elgesys kėlė įtarimų ir buvo paprašyta atidaryti automobilio bagažinę. Automobilio bagažinėje puikavosi juodos spalvos polietileninis maišas, kurio turinio nesimatė. Vairuotojas nurodė, kad veža šiukšles, tačiau akyla pareigūno akis pastebėjo praplyšusį maišo kampą ir išlindusį cigarečių pakelį. Beliko tik prisipažinti, jog maiše yra 500 pakelių kontrabandinių cigarečių ,,NZ gold”, kurios buvo nepaženklintos Lietuvos Respublikos teisės aktų nustayta tvarka, specialiais ženklais – banderolėmis. Bendra cigarečių muitinė vertė su mokesčiais yra 1 785 eurai. Vairuotojas nenurodė iš ko pirko cigaretes, tačiau paaiškino, kad jas vežėsi su tikslu parduoti.

 

Vyrui surašytas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 5 d. Už tai gresia bauda nuo dviejų tūkstančių iki penkių tūkstančių penkių šimtų devyniasdešimt eurų.

 

 

 

  • Tikėjosi parduoti, bet konfiskavo policijos pareigūnai
  • Tikėjosi parduoti, bet konfiskavo policijos pareigūnai
  • Tikėjosi parduoti, bet konfiskavo policijos pareigūnai

Šaltinis: Tauragės VPK

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti