TOP vasaros kryptis prie Jūros – Tauragė! Liepos 18, 2023

TOP vasaros kryptis prie Jūros – Tauragė!

Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ kartu su VšĮ „Žaliasis regionas“, apjungiančia Tauragės, Jurbarko, Šilalės ir Pagėgių savivaldybes, pristato savaitgalio maršrutą su stotelėmis Tauragėje ir rekomenduojamomis maitinimo bei apgyvendinimo vietomis. Patirk vasaros nuotykį Tauragėje!

 

Prieš viešnagę nepamiršk pasitikrinti Tauragės-Lietuvos kultūros sostinės 2023 renginių gidą.

 

Jeigu keliauji su šeima ir teiki pirmenybę mažiems teminiams muziejams, užsuk į Gaisrinės muziejų Kęsčiuose už 11 km nuo Tauragės. Čia vaikai sužinos, kaip reikia elgtis kilus gaisrui, galės pasimatuoti gaisrininko šalmą bei uniformą, apžiūrėti antikvarinį gaisrų gesinimo automobilį ar gaisrinių mašinyčių modeliukų kolekciją. Muziejaus, esančio ugniagesių tarnybos pastato garaže, įkūrėjas – buvęs ugniagesys Vladas Liekis. Prieš vykstant reikia iš anksto susitarti dėl apsilankymo.

 

O, jei būdamas Tauragės krašte susiviliosi sumerkti irklus į Akmenos ir Jūros upių vandenį. Prieš kelionę gali susiplanuoti žygį baidarėmis (Tauragės turizmo informacijos centras rekomenduoja) arba išbandyti vandens pramogas (vandens dviračius, irklentes, baidares) prie Balskų užtvankos, taip pat vandens pramogas (skaidrias baidares, vandens dviračius, irklentes, baidares) Draudenių ežere.

 

Papildomos informacijos ir idėjų visada ieškokite Tauragės turizmo informacijos centrewww.taurageinfo.lt. Jis dirba visomis vasaros dienomis.

 

Taip pat Pagramančio regioninio parko lankytojų centre – https://pagramanciorp.lrv.lt.

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
https://www.gustindecor.com
zaliasis regionas
lions
jazz
renginiai
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Šilalės artojas
Spotify
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
taurage2023.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti